Crowne Plaza Florya’da muhteşem deniz manzarasında Ramazan ziyafeti

Denize sıfır konumu, doğayla bütünleşik yapısı ve yatay mimarisiyle tam bir city-resort oteli olan Crowne Plaza İstanbul-Florya...

Crowne Plaza İstanbul-Florya, 11 ayın sultanına özel hazırladığı barbekü konseptli açık büfe menüsüyle Marmara Denizi’nin göz kamaştırıcı manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir iftar deneyimi yaşatıyor.

Denize sıfır konumu, doğayla bütünleşik yapısı ve yatay mimarisiyle tam bir city-resort oteli olan Crowne Plaza İstanbul-Florya, tecrübeli ve yetenekli şefleri tarafından hazırlanan ayrıcalıklı lezzetleri ile keyifli bir iftar sofrasında buluşmak isteyen lezzet tutkunlarını bekliyor. Onbir ayın sultanına özel hazırladığı açık büfe ve set menü seçenekleri ile Salamina Restaurant’ın eşsiz deniz manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir iftar deneyimi yaşatan lüks otel, Ramazan bereketini paylaşmak isteyenleri ağırlıyor.

Crowne Plaza İstanbul Florya Yiyecek İçecek Müdürü Alp Çataloğlu ve Executive Chef İsmail Dönmez…

BARBEKÜDE ET ZİYAFETİ

Crowne Plaza İstanbul Florya Yiyecek İçecek Müdürü Alp Çataloğlu koordinasyonu ve Executive Chef İsmail Dönmez’in yorumu ve özel dokunuşlarıyla hazırlanan birbirinden lezzetli iftariyelikler, tatları kadar sunumlarıyla da iştah açan salata ve zeytinyağlılar, geleneksel yemekler, zengin tatlı çeşitleri ve barbeküde et ziyafeti ile süslenmiş özel Ramazan menüsüyle misafirlerine unutulmaz bir iftar deneyimi yaşatan Crowne Plaza İstanbul-Florya’da kişi başı iftar 100 TL. Ayrıca sahura kadar Atrox Restaurant’ta Ramazan’a özel ikramlar ve sahur menüsü ile eski Ramazanların tadını alacaksınız.

BARBEKÜDE ET ZİYAFETİ

EV RAHATLIĞINDA İFTAR KEYFİ

Özel iftar grupları için set menü seçeneklerinin de yer aldığı Crowne Plaza İstanbul-Florya’da Salamina Restaurant’ın dışında Sardinia etkinlik bahçesi ve Admiral balo salonunda da 100 kişiden 600 kişiye kadar iftar organizasyonlarına ev sahipliği yapılıyor. Konuklarına tam anlamıyla ev rahatlığında Ramazan ziyafeti sunan Crowne Plaza İstanbul-Florya, Marmara Denizi’nin eşsiz manzarası eşliğinde keyifli bir iftar sofrasında buluşmak isteyen lezzet tutkunlarını bekliyor.

Ev rahatlığında Ramazan ziyafeti sunan Crowne Plaza İstanbul-Florya, Marmara Denizi’nin eşsiz manzarası eşliğinde keyifli bir iftar sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

Crowne Plaza İstanbul-Florya 0212 463 0 500
sales@cpistanbulflorya.com

Executive Chef İsmail Dönmez’in bizzat her akşam özenle hazırladığı zeytin yağlıları mutlaka tatmanızı öneririz.

Crowne Plaza İstanbul Florya’da iki kişi iftar yapma fırsatı