Neredekal.com’dan Bodrum’lu otelcilere “Turizmde Dijital Dönüşüm” semineri

Neredekal.com, Bodrum’daki küçük-butik ve büyük otellerin dijital mecralar sayesinde daha fazla ön plana çıkabilmeleri ve kazançlarını artırabilmeleri için “Turizmde Dijital Dönüşüm” adlı ücretsiz bir eğitim semineri organize ediyor.

BOYTAV’ın desteği ile 4 Haziran Pazartesi günü, Bodrum Grand Yazıcı Boutique Hotel’de saat 13:00-17:00 arasında gerçekleştirilecek olan seminerde katılımcılardan ücret talep edilmeyecek.

Türkiye’nin otel arama motoru Neredekal.com, Türkiye turizminin 2016 ve 2017 yıllarına nazaran, 2018’i büyük bir ivmeyle geçiriyor olması küçük-butik ve büyük otellerin bu paydan daha büyük kazançlar elde edebilmesi, dijital mecralar sayesinde daha fazla ön plana çıkabilmeleri ve yenilikçi çalışmalar ile mevcut rezervasyonlarını nasıl daha fazla arttırabilmeleri için yol gösterici bir seminer düzenliyor.

Seminerde otellerin direkt rezervasyon alabilmeleri için Meta-Search sitelerini kullanmaları, kanal yönetim sistemlerinin otel yönetimlerine katkısı, Bodrumlu otelcilerin günümüz şartlarında dijitali kullanma şekilleri, Bodrum’un marka konumlandırmasına uygun olacak biçimde otelcilerin yapması gerekenler ve dijital mecralar bazında müşteri memnuniyeti ile sadakatin yaratılması konuları konuşulacak.

UZMAN İSİMLER YER ALACAK

Konuşma yapacak kişiler arasında; turizmde faaliyet gösteren kurumsal markaların Genel Müdür seviyesindeki yöneticileri, BOYTAV ve Bodrum Cup’ın yönetim kurulu üyeleri ve programa renk katacak yeni nesil yaşam uzmanı / teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu da yer alacak.

Konaklama sektörü için değer yaratacak bu etkinliğin, yakın bir gelecekte Marmaris, Fethiye, Kaş, Ayvalık ve İstanbul otelleri için de düzenlenmesi planlanıyor.

Eğitim semineri program içeriği, panel ve konuşmacılar şöyle:

Direkt Rezervasyon için Meta-Search Kullanımı
Özkan Hacıoğlu / Neredekal.com / Genel Müdür

Kanal Yöneticilerinin Otel Yönetimine Katkısı
Rıza Kaynak / HotelRunner / İş Ortağı Direktörü

Panel: Bodrumlu Otelcilerin Online Mecraları Verimli Kullanma Yöntemleri
Moderatör: Çağdaş Polat / Neredekal.com / Pazarlama Müdürü
Ömer Dengiz / Magnific Otel / İşletme Sahibi
İbrahim Molla / Jasmin Elite Residence / İşletme Müdürü
Yiğit Girgin / Bodrium Hotel & You Spa / Genel Müdür

Panel: Bodrum’un Doğru Konumlanması için Otelcilerin Üzerine Düşenler
Moderatör: Özkan Hacıoğlu / Neredekal.com / Genel Müdür
Ahmet Salih Biçer / BOYTAV / Yönetim Kurulu Üyesi
Süleyman Uysal / Bodrum Cup / Organizasyon Komitesi Başkanı

Müşteri Memnuniyeti Sağlamak
Mehmet Serdar Kuzuloğlu / Yeni Nesil Yaşam Uzmanı