Radisson Blu Vadistanbul’un ön hazırlıkları tamam!

Radisson Blu Vadistanbul

Last Updated on 28 Mayıs 2018 by Turizm Günlüğü

Artaş İnşaat, İnvest Eba İnşaat ve Evyap ortaklığıyla Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul bünyesinde bulunan 5 yıldızlı otelin, Radisson Blu markasıyla hizmete açılması için ön hazırlıklar tamamlandı.

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezinde açılacak olan Radisson Blu Hotel Vadistanbul, bölgenin en değerli noktasında Kasım 2018’de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Vadistanbul’un 4. Nesil AVM’si, ofisleri ve alışveriş caddesinin bulunduğu Bulvar etabında yer alan Vadistanbul Otelcilik A.Ş. tarafından inşaatı gerçekleştirilen 5 yıldızlı otel, Radisson Blu Hotel kalitesiyle hizmete girecek. Gündüz nüfusu 40 bin kişiyi bulan yeni bir şehir merkezi niteliğinde konumlanan Vadistanbul’da açılacak olan yeni otelde 193 oda, balo ve toplantı salonları yer alıyor.

BÖLGENİN EN YENİ TASARIMINA SAHİP OTELİ

Artaş Turizm Yatırımları Koordinatörü Recep Arifoğlu, Radisson Hotel Group’un 109 yılı aşkın tecrübesi ile Artaş’ın 40 yıllık otel tecrübesini birleştirerek, bölgenin en yeni ve en modern tasarıma sahip oteli olarak öne çıkacaklarını belirtti. Recep Arifoğlu, Radisson Blu Hotel markasının yeni yüzünü, bu heyecan verici projede yansıtabilmek için sabırsızlandıklarını sözlerine ekledi.

METROPOLÜN KALBİNDE BİR HAVARAY

Türkiye’de birçok ilklere ve enlere imza atılan proje dâhilinde Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi. Şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor.

Vadistanbul’a Marriott Otel geliyor