Mandarin Oriental, Bodrum’da enerjisi yüksek toplantılar

Mandarin Oriental Hotel Group; sağlıklı yaşamın beş ana boyutuna dayanan (beslenme, hareket, sükûnet, bağlılık ve sağlık) yaratıcı çözümler ile toplantıları ve konferansları güçlendirmek ve enerjiyi yükseltmek için tasarladığı Mindful Meetings by Mandarin Oriental adlı dünya çapındaki yeni girişimci projesini tanıttı.

1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli kampanyayla enerji dozu yüksek yaratıcı toplantı keyfini Mandarin Oriental, Bodrum’da yaşayın.

Diğer otel markalarından daha fazla Forbes Beş-Yıldızlı spa’ya sahip ve bu özelliğiyle dünya çapında sağlık alanında bir lider olarak ün kazanan Mandarin Oriental Hotel Group’un Global Satış Başkan Yardımcısı Emily Snyder, proje ile ilgili düşüncelerini “Toplantı mekanları ve içerikleri hakkında tecrübelerimizden faydalanarak ve bu konudaki uzmanlığımızı genişleterek katılımcılara başarıya ulaşabilmelerini sağlayacak, alışılmışın dışında ve gelişmiş bir ortam sunabiliriz” sözleriyle özetliyor.

“Bu proje ile amacımız, benzersiz bir teklif sunarak toplantı planlayıcılarını desteklemek, böylelikle tüm katılımcıların yenilenmiş, motive olmuş; yeni fikirler, bilgiler bulmaya ve yeni bağlantılar kurmaya hazır bir şekilde bu toplantılardan ayrılmalarını sağlamak” diye ekliyor.

ENERJİ DOLU TOPLANTILAR

Sağlıklı yaşam ve wellness örnekleri arasında enerji verici sağlıklı menü seçenekleri, yoga seansları, rehber eşliğinde meditasyonlar, dijital sağlık, jet-lag ipuçları, masaj ve aktivite molaları, özel spa etkinliklerinin yanı sıra, sağlık uzmanlarıyla söyleşiler ve grup egzersiz aktiviteleri yer alıyor. Tüm seçenekler toplantı odasının içinde veya dışında gruplara özel şekillendirilebilir ve kullanılabilir hale getirilebilir.

Mandarin Oriental, Bodrum’un göz alıcı manzarası ve etkileyici mimarisi eşliğinde gerçekleştireceğiniz yenilikçi ve yaratıcı organizasyonlarınız için 1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli tek kişi 220 EURO’dan başlayan fiyatlı paketlere mutlaka göz atın.

Toplantılarınızın daha başarılı ve verimli geçmesi için en son teknolojiyle donatılmış salonların, geniş etkinlik alanlarının yer aldığı Mandarin Oriental, Bodrum her konuda misafirlerine yardımcı olacak deneyimli bir kadroyu da bünyesinde barındırıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum keyifli etkinlikler için aşağıdaki gibi ayrıcalıklı imkanlar da sağlıyor;

 • Deniz manzaralı, geniş odalarda konaklama ve “Hoşgeldiniz” ikramı
 • Ege Denizi’nin büyülü manzarası eşliğinde kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri
 • Yarım veya tam günlük toplantı paketleri
 • Teknik ekipman ve kablosuz internet erişimi
 • Asya kültürünün en güzel örneklerinden biri olan otelin ödüllü spa merkezinde gruba özel fiyatlar

Geniş mekanlara ev sahipliği yapan teknolojik altyapıya sahip toplantı salonlarında aşağıdaki olanaklardan faydalanmanız mümkün.

 • Kolayca erişilen ve doğal ışıktan yararlanan çok yönlü toplantı salonları
 • 280 kişilik resepsiyonlardan, 206 kişiye kadar tiyatro düzeninde sunumlara veya 100 kişiye kadar sınıf düzeninde toplantılara uygun geniş salonlar
 • Fuaye alanında en taze malzemelerle hazırlanmış lezzetli ikramlar
 • Yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı, yerleşik projektörler, açılır ekranlar ve A/V sistemleri

Daha küçük gruplar için özel ve farklı etkinlik arayanlar ise aşağıdaki imkanlara sahip oteldeki sıra dışı mekanları değerlendirebilir.

 • 20 kişiye kadar özel toplantılar için süitler
 • Villa bahçesinde barbekü ve kokteyl partileri
 • Muhteşem manzara eşliğinde açık alanlarda ayrıcalıklı yemekler
 • Keyifli toplantılar için özel plaj kabanaları

Toplantı paketleriyle ilgili daha fazla bilgi ve teklif almak için 0252 311 26 83 nolu telefon ya da mobod-sales@mohg.com email adresinden iletişime geçebilirsiniz.