50’ye yakın ülkeden 200 yabancı tur operatörü İstanbul’da buluşacak

Incoming alanında sektörel bir lider olan WorkShop TravelShop’un 19 Kasım 2018 tarihinde Pullman Hotel’de gerçekleştireceği Luxury M.I.C.E B2B Workshop etkinliğinde dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya gelecek.

Luxury M.I.C.E B2B Workshop etkinliğine şu ana kadar, değişik kıtalardan, 50’ye yakın ülkeden 200’e yakın yabancı tur operatörünün teveccüh ettiği bu organizasyona gerek Incentive/M.I.C.E, gerek Kültür Turu, gerekse düğün organizasyon firmaları başta olmak üzere birçok segmentten katılım yapıladursun birçok ulusal ve global marka işletmeler de boy gösterecek.

Travelshop Turkey ve WorkShop TravelShop imtiyaz sahibi Murtaza Kalender.

Travelshop Turkey ve WorkShop TravelShop imtiyaz sahibi Murtaza Kalender’in etkinlik öncesi verdiği demeçten öğrendiğimize göre, katılımcılar arasında etkin bir iletişim sağlamak adına, yazılımı tamamen firmaya özgü olan “Online B2B Networking” sistemi aracılığıyla an itibariyle 1200’in üzerinde karşılıklı ön randevu alındı bile! Hedefse etkinlik öncesi bu rakamı 2000’lerin üzerine taşımak.

Anlaşılıyor ki; maksadı, Hosted Buyer statüsünde olan marka değeri yüksek, yabancı firmalarla Türkiye’de kendini ispat etmiş global ölçekli katılımcıları bir araya getirerek Türkiye turizmini 12 aya yaymak olan bu etkinlik epey ses getirecek.

Etkinliğe gelecek Tur Operatörlerinin Ülkesi de aşağıda listelenmiştir.

B2B sisteminden tüm bu ülkeleri temsil eden en iyi firmalarla B2B randevular alıp yazışmalar yapmak mümkün. Böylelikle ülke turizmine pazar çeşitliliği de kazandırılmış olacak.

Kaldı ki, hemen etkinliğin akabinde düzenlenecek, “FAM Trip” bölgesel tanıtım ve bilgilendirme gezilerinde Türkiye’de; Kapadokya, Antalya, Gelibolu, Çanakkale, Truva, Bodrum, İstanbul ve Karadeniz bölgesinde Amasya, Samsun, Tokat ve Çorum illeri bir yana, sınırların ötesine taşarak Azerbaycan ve Yunanistan’a kadar farklı rotalarda 4, 5, 6, 8 ve 9 günlük turlar planlanıyor.

“Hem ticari ve ülke nezdindeki yüksek Turizm getirisini hem de firmaların vizyonunu ve iş hacimlerini geliştirmek için büyük fırsat olan bu etkinlik, Türkiye’nin destinasyonlarını da tanıtmak adına bulunmaz nimet” şeklinde açıklamalarıyla reel gündemi belirleyen Kalender, organizasyondan oldukça umutlu.

Etkinliğe Türkiye’den katılacak işletmelerin an itibariyle tam listesi aşağıdaki gibidir;

Etkinlik için hala katılımcı kabul etmek üzere yerler açık!

Valilikler, Kültür ve Turizm İl Müdürlükleri gibi resmi katılım talepleri de büyük bir özveriyle değerlendirilmeye alınacak.