HDI Sigorta, acenteler toplantısı organizasyonunu Nova Events ekibine emanet etti

HDI Sigorta, 7 yıldır güvenle çalıştığı Nova Events ile Türkiye’nin dört bir yanından davet ettiği acentelerini 26-28 Ekim’de Rixos Premium Belek’te bir araya getirdi.

Nova Events’in tecrübeli ekibinin dokunuşlarıyla hayat bulan toplantının hazırlığı yaklaşık üç hafta sürdü. Nova Events’in kreatif ekibinin mutfağından çıkan motto “Biz Birlikte Parlarız” etkinliğin konseptini ve kimliğini ortaya çıkarırken, sunum içerik yönetimi, sahne tasarımı, teknik ve prodüksiyon, ulaşım, konaklama, sanatçı seçimi, aktivite önerileri gibi tüm fark yaratan hizmetler yine Nova Events’in profesyonel kadrosu tarafından gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en kârlı sigorta şirketleri arasında yer alan ve sigorta sektöründe, kurumsal etkinlik ve organizasyonlara verdiği önem ve bu alanda sağladığı süreklilikle öne çıkan HDI Sigorta, Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu liderliğinde acenteleriyle Antalya’da buluştu.

Müşterilerini tekrara düşürmeyecek yenilikleri sunmayı seven ekip, bu yıl tasarladığı sahne tasarımı ile toplantıyı görsel bir şölene dönüştürdü. Yaklaşık 120 m2 led ekran kullanılarak hazırlanan sahnenin orta bölümünde konkav (curved led) ekran tercih edilirken, yan bölümlerde ise düz ekran kullanıldı. Toplantının açılış şovuna özel hazırlanan holografik etkili animasyona, profesyonel bir dansçının eş zamanlı olarak eşlik ettiği koreografi hayat verirken, görüntü ghost perde kullanılarak misafirlere aktarıldı.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Etkili sunumu ve yüksek enerjisiyle Ercüment Şansal’ın sunduğu toplantının konuk konuşmacısı ise, “Aş Kendini” sunumuyla Ahmet Şerif İzgören oldu. İlk akşam düzenlenen gala gecesinde en iyi acenteler ödüllendirilirken, şık dokunuşlarla ve özenle süslenmiş gala dekoru misafirlerden tam not aldı. Işın Karaca’nın güçlü sesiyle tüm senenin yorgunluğunu atan misafirler, ikinci akşamı konsept parti ve Altay’ın eğlenceli sahnesi ile sonlandırdı.

“SİSTEM ŞİRKETİ DEĞİL İNSAN ŞİRKETİYİZ”

Sektörün deneyimli ismi Ceyhan Hancıoğlu 2018 Acenteler Toplantısı’nın kendileri için önemini değerlendirirken, HDI Sigorta olarak bir sistem şirketi değil, insan şirketi olduklarının altını çizdi. Günümüzde her şeyin iletişim ve insan üzerine kurulu olduğunu sigorta sektörü ile örneklendiren Hancıoğlu, Nova Events ile ilgili ise; “Nova markası yeni, ancak içindeki insanlar uzun yıllardır tanıdığımız ekip. İnsan ilişkileri ile ilgili anlattığım perspektifte organizasyon şirketimizin de bizimle olan ilişkisi aynı baza yani iletişime ve karşılıklı güvene dayanıyor. Nova Events’i tercihimizin sebebi budur. İsim değişse de aynı kaliteli hizmeti, aynı operasyon gücünü, aynı güler yüzü ve alıştığımız ekibi gördüğümüz için Nova ile yolumuza devam etme kararı aldık. Geçmiş yıllarda olduğu gibi yeni marka altında da uzun yıllar hep birlikte çalışacağız” dedi.

Nova Events Kurucu Ortağı Efe Çakar, insan odağı açısından HDI Sigorta ile aynı bakış açısını taşımanın ortaya çıkardığı sinerjiyi vurgularken, işlerinin ana odağının insan ve iletişim olduğunu şöyle aktardı:

“İnsana önem veren, onların mutluluğu ve motivasyonu için zaman ve emek harcayan markalar olduğu sürece sektör pozitif yönde gelişecek. Nova Events olarak bu gelişimin her daim öncüsü olacağız.”

Etkinliklerin deneyimli ismi Efe Çakar’dan yeni bir marka: Nova Events