Neredekal.com’dan acentelerin dijital eğitimlerine destek

Last Updated on 9 Kasım 2018 by Turizm Günlüğü

ILab Holding şirketlerinden biri olan Neredekal.com, turizmde dijitalin verimli kullanımı ve dijitalde acentelerin iş geliştirebilmesi için TÜRSAB Akademi çatısı altında yapılacak eğitimlere destek olacak.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’yı makamında ziyaret eden Neredekal.com’un Kurucusu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu ile Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat, TÜRSAB üyelerine daha fazla destek olma sözünü verdi.

Özkan Hacıoğlu, bu nezaket ziyaretinde “Önce Türkiye’yi keşfet sloganı ile Türkiye’de hizmet veren 15 binden fazla oteli listeleyip, 18 tur operatörü-OTA’le işbirliği yapıyoruz. Neredekal.com olarak, 2018 yılında partnerlerimize 3 milyon telefon çağrı ve 5 milyon trafik yönlendirmesi sağlayarak, Türk turizmine değerli bir katkı sağladık. Gerek erken rezervasyon döneminde, gerekse yıl boyu partner acentelerimiz ve OTA’lere daha fazla satış yapabilmeleri adına; bir önceki yıla oranla yüzde 30’a varan artışla, çağrı ve trafik yönlendirmesi gerçekleştirme hedefindeyiz” dedi.

Seyahat acentelerinin dijitalleşmesinin önemine değinen TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın ifadeleri sonrasında, bu alanda Türkiye’nin bir numarası konumundaki Neredekal.com şirketinin yöneticileri; Turizmde dijitalin verimli kullanımı ve dijitalde acentelerin iş geliştirebilmesi için TÜRSAB Akademi çatısı altında yapılacak eğitimlere destek olma sözü verdi.