İşte Titanic Mardan Palace’ın yönetici kadrosu

Titanic Mardan Palace

Last Updated on 19 Ocak 2019 by Turizm Günlüğü

Nisan ayında hizmete girecek olan Titanic Mardan Palace kadrosunu her biri kendi alanında uzman ve uzun yıllar köklü kurumlarda görev almış yöneticilerle yapılandırıyor.

Titanic Mardan Palace’ın Genel Müdürlüğü’ne Orhan Gökçen, Genel Müdür Yardımcılığı’na Sabri Duygun, otelin Satış Müdürü görevine ise Berkan Kepeci getirildi.

Ön Büro Müdürü Halil Kurt, İnsan Kaynakları Müdürü Esin Ak, Muhasebe Müdürü Nurten Ağırman, Güvenlik Müdürü Akın Kaya ve Kat Hizmetleri Müdürü Emel Aksoy olurken Executive Şef görevine Seyit Tezgel getirildi.

“İyi davranılan çalışma ortamı” ilkesi ile 9 Şubat 2019’da Titanic Mardan Palace Genel Müdürü ve Grup İK Direktörü’nün katılacağı Titanic Mardan Palace Kariyer Günü’nde tüm departmanlar için ile alım görüşmeleri yapılacak.

Farklı bir perspektiftle değerlendirilen hazırlıklar heyecanla devam ediyor. Yegane saray konseptine sahip Titanic Mardan Palace, seçkin saray konseptini hızla değişen ve yenilenen dünya turizm trendleri ile bütünleştirecek. Güzel anılar oluşturmaktan daha fazlasını sunma hedefi ile farklı bir tatil anlayışının deneyimin altına imza atacak olan ekip tam kadro hazır.