Uzakdoğu’nun en keyifli şehirlerine kampanyalı uçun

Osaka

Last Updated on 23 Ocak 2019 by Turizm Günlüğü

Singapur Havayolları ve Singapur Changi Havalimanı yaptıkları iş birliğiyle, Uzakdoğu’nun en keyifli şehirlerine 2019’da ekonomik fiyatlar ile uçma imkanı sağlıyor.

Şangay, Singapur, Hong Kong, Bangkok, Saygon, ve Kuala Lumpur’a; Tropik cennetler Krabi ve Phuket’e, Avustralya’nın en güzel şehirleri Sydney ile Melbourne’e ve daha pek çok şehre avantajlı fiyatlarla uçuruyor.

Phuket

26 Ocak 2019’a kadar Singapur Havayolları’ndan satın alınacak olan, Economy ve Business sınıfı biletlere özel fiyat avantajları sunuyor. Kampanya kapsamında, Singapur Changi Havalimanı aktarmalı uçulacak destinasyonlara, tüm vergiler dahil 449 USD’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletler ile 14 Aralık 2019’a kadar seyahat edebilecekler. Kampanya kapsamında uçulan şehirler için, Singapur Havayolları, Silk Air (Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı) ve Scoot (Singapur havayolları’nın Düşük Bütçeli Havayolu) ile gerçekleştirilen uçuşlar kullanılıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgilere, Singapore Airlines İstanbul ofisinin 0212 463 18 00 numaralı telefonundan, www.singaporeair.com web sitesinden veya seyahat acentelerinden ulaşabilirsiniz.