Six Senses Kaplankaya Genel Müdürü Husseyn Atakishiyev oldu

Six Senses Kaplankaya Genel Müdürü Husseyn Atakishiyev.

Son Güncelleme Tarihi

Six Senses Kaplankaya’nın Genel Müdürlük görevine Husseyn Atakishiyev getirildi.

Bakü ve Budapeşte’de Four Seasons Hotels & Resorts ve Marriott International zincirine ait Autograph Collection otellerindeuzun yıllar üst düzey pozisyonlarda çeşitli görevler alan Atakishiyev, uluslararası otel ve turizm sektörlerinde edindiği 20 yıldan fazla deneyimi Six Senses Kaplankaya’daki çalışmalarına aktaracak.

Ege’nin eşsiz doğası içinde keyifli ve sağlıklı bir konaklama deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya kadrosuna, deneyimli isim Husseyn Atakishiyev Genel Müdür olarak katıldı. Atakishiyev, son olarak Intourist Hotel Baku Autograph Collection by Marriot’da Genel Müdür görevini sürdürmekteydi.

Husseyn Atakishiyev’in kariyeri
Uluslararası otel ve turizm sektörlerinde 20 yılı aşkın derin bir deneyime sahip olan Husseyn Atakishiyev, otelcilik kariyerine Hyatt Regency Baku’de başladı. Daha sonra City Partner Hotels Budapest, Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest, Four Seasons Hotel Baku ve Boulevard Hotel Baku otellerinde üst düzey yönetici olarak çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Azerbaijan State University of Languages’den mezun olan Husseyn Atakishiyev, İngilizce, Azerice, Türkçe, Macarca ve Rusçayı akıcı olarak konuşabilmektedir. Sürdürülebilir ve doğal yaşam prensiplerini marka felsefesi olarak tüm hizmetlerinde yansıtan Six Senses’in “Eat With Six Senses” anlayışı dahilinde de benimsediği organik sebze ve meyve yetiştiriciliği Husseyn Atakishiyev’in de özel ilgi alanları arasında yer almaktadır.