MSC Cruises büyük geceye hazır

MSC Bellissima

Avrupa’nın önde gelen kruvaziyer şirketi MSC Cruises, yepyeni gemisi MSC Bellissima’yı resmi olarak modern filosuna ekleyecek.

2 Mart 2019 gecesi Avrupa’nın önde gelen kruvaziyer şirketi MSC Cruises, yepyeni gemisi MSC Bellissima’yı resmi olarak modern filosuna ekleyecek. Şirketin yeni amiral gemisi için, Southampton limanında, denizcilikte geleneksel olan görkemli bir Adlandırma Töreni gerçekleştirilecek.

MSC Bellissima, hizmete girecek Meraviglia sınıfı gemilerin ikincisidir. Her mevsim seyahat edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

GEMİYİ SOPHIA LOREN İSİMLENDİRECEK

Tören, MSC Cruises ve ana şirketi MSC Group’un üst yönetiminin yanı sıra yıldızlar, çok özel misafirler, seyahat ortakları ve uluslararası medyaya ev sahipliği yapacak. MSC Grubu’nun kurucusu, Yürütme Kurulu Başkanı ve gemi sahibi Gianluigi Aponte, Aponte ve Aponte-Vago aileleriyle birlikte törene katılacak. MSC Cruises’ın vaftiz annesi, görkemli Hollywood efsanesi Sophia Loren, kendi şıklığı ve zarafeti ile birebir örtüşen filonun bu 14. gemisini isimlendirecek.

GEMİNİN MUTFAĞINDA İKİ MICHELIN YILDIZLI ŞEF

MSC Cruises bugün dünyanın en iyi şeflerinden biri olan Raymond Blanc, OBE ile yeni bir ortaklık yaptığını açıkladı. İngiliz mutfağı üzerinde inanılmaz bir etkiye sahip, iki Michelin yıldızlı şef ile ortaklığın başlangıcına istinaden, Adlandırma Töreni’ndeki VIP misafirler, şef Blanc’ın Yacht Club Gala Yemeği için tasarladığı seçkin bir menünün tadını çıkaracaklar. Başlayan bu ortaklık ile yetenekli şef, Elegant Night akşam yemeği için yemek hazırlamaya devam edecek.

ANDREA VE MATTEO BOCELLI SAHNE ALACAK

İngiliz TV sunucusu ve ITV yıldızı Holly Willoughby akşamki kutlamalara ev sahipliği yaparken, Rock and Roll Hall of Fame sanatçılarından, üç Grammy Ödüllü Nile Rodgers, en popüler şarkılarından bazılarını Chic grubu ile gerçekleştirecek. Ayrıca gecede, dünyaca ünlü tenor Andrea Bocelli ve Matteo Bocelli sahne alacak.

MSC Cruises, yeni siparişleriyle filosunu genişletiyor!