“Corporate Stars 2019” yıldız isimleri ağırlayacak

Last Updated on 19 Mart 2019 by Turizm Günlüğü

Türkiye’nin en iyi markaları ile seyahat ve etkinlik sektörünün buluşması, 15 – 18 Nisan tarihlerinde Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleşecek.

Kurumsal seyahat ve etkinlik alanında hizmet veren en önemli otel, havayolu şirketleri ve sektör tedarikçileri, bu alanda yurtiçi – yurtdışı toplantı grupları, özel gezi etkinlikleri, bayii toplantıları gibi organizasyonlar noktasında en üretken markalar “Corporate Stars 2019” ile 4 gün boyunca bir araya gelecek.

CORPORATE STARS ZİRVE 2019’DA ÖNEMLİ İSİMLER

Corporate Stars; incelikle hazırlanmış zengin program içeriği ile konaklama, toplantı, etkinlik, moda, sanat ve teknoloji başlıklarını, trendleri konunun önde gelen isimleriyle, farklı perspektifleriyle, mercek altına almak için buluşma merkezi olacak.

Kongre, toplantı, teşvik seyahatlerine yeni bakış açıları getirecek konuşmacılar, forum, panel ve B2B görüşmeler ile doyumsuz bir iletişim deneyimini sunan, “Corporate Stars 2019” sektörün en iyi etkinlik planlayıcılarının özenle tasarladığı sosyal geceleriyle de unutulmaz deneyimler yaşatmak için geliyor. Uluslararası forum, zirve etkinlikleri alanındaki tecrübesiyle Q event, Türkiye’nin en iyi markalarını 16 Nisan’da ses getirecek bir iş zirvesinde buluşturacak.

TÜRKİYE’DEN ANTARKTİKA’YA UZANAN BİR YOLCULUK

Kalite ve yaratıcılık merkezli, nitelikli bir iletişim platformu Corporate Stars Zirve 2019’da, yükselen trendler, yeni nesil pazarlama akımları, kişilerin başarı hikâyeleri, alanının duayen isimlerinden ve Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcilerinden dinlenecek.

Türkiye’nin Antarktika’da Araştırma Üssü Kurulması Projesi ile ilgili Türkiye’nin Antarktika’ya Bilim Üssü Kurulması çalışma grubunun Koordinatörü, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir’in Antarktika’ya olan yolculuğunu ve bilim üssü kurulma sürecini anlatacağı Corporate Stars Zirve 2019’un birbirinden zengin içerikleri ile gerçekleşecek panel ve söyleşileri ile dikkat çekecek.

Türkiye’nin önde gelen isimlerinin ağırlanacağı Zirve de; KADİGER Başkanı Sanem Oktar, FinReach GmbH Yönetici Ortağı Taner Akçok, Labrys Consulting Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Günal, Biletix CEO’su Kemal Erdine, Merlin Entertainment Legoland, Madame Tussauds, Sea Life Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, Akademisyen Prof. Dr. Emre Toros, İş ve Kültürel İnovasyon Tasarımcısı Canay Atalay, İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, Accenture Interactive Oyunlaştırma Yöneticisi Olcayto Cengiz, Gastro Felsefe akımının önderi Ayhan Cöner, sosyal medyada Squatgirl kullanıcı adıyla geniş kitlelere ulaşan Doris Hofer, Joint Idea Kurucu Ortağı Eda Çarmıklı ve Marcus Lehto, PwC Türkiye İnsan Yönetimi & Organizasyon Direktörü Mert Emcan ve Holistik Yaşam Uzmanı Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar konuşmacı olarak yer alacak.

HALUK LEVENT, CORPORATE STARS ZİRVE 2019’DA

Corporate Stars Zirve 2019’da projeleriyle öne çıkan sivil toplum kuruluşları; toplumsal farkındalık bilincinin oluşması için yürüttükleri gönüllü çalışmaları ve yola çıkış hikayelerini anlatacak. Sosyal sorumluluk konusunda başarılı işlere imza atan, Oyuncak Kardeşliği’nden Ümit Kavak, Onaranlar Kulübü’nden Doğukan Güngör, Adım Adım eş kurucusu Renay Onur ve son yıllarda sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’ye yayılarak 7’den 70’e ihtiyaç sahibi herkesin yüreklerine dokunan AHBAP’ın kurucusu Türk Rock Müziği’nin sevilen ismi Haluk Levent dikkat çeken yükseliş hikayesini zirve katılımcılarıyla paylaşacak.

YILDIZ İSİMLERLE SOSYAL AKTİVİTELER ZİRVEYİ TAÇLANDIRACAK

Zirvede gerçekleşecek söyleşi ve panellerin yanı sıra düzenlenecek sosyal aktivite ve eğlenceli içerikler de büyük yankı uyandıracak. 16 Nisan’da gerçekleşecek zirve oturumlarının gecesinde ünlü yönetmen, senarist, oyuncu ve donanımı ile hikâye anlatıcılığında çığır açan Ezel Akay ‘’Ateş Başı Buluşmaları’’nda, Corporate Stars 2019’da yerini alacak. Müzisyen Batuhan Polat’ın dinletisi ile renk kazanacak gecede katılımcılar bahar enerjisini hissedecek.

Türkiye’nin dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven zirve kapsamında iki gün boyunca “Mobil Fotoğrafçılık Workshop” çalışmasıyla Antalya kültür rotası üstünde fotoğraf çekim tekniklerini Corporate Stars katılımcılarına uygulamalı olarak anlatacak.