Türkiye’nin ilk büyük Cave Resort Oteli’nden tanıtım atağı

Cappadocia Cave Resort & SPA

Kapadokya Uçhisar bölgesinde yer alan, dünyanın sayılı luxury otellerinden olan Cappadocia Cave Resort sektörde tanıtım atağına geçti!

Sayısız ödüle layık görülen, kısa adı “CCR” olarak geçen otel, 2019 yılında TravelShop Turkey ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Haziran ve Kasım aylarında alanında en iyi tur operatörlerini ağırlayacak.

Otellerinin 120 lüks mağara tipi odası bulunduğunu ve bölgenin en büyük SPA merkeziyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunduklarını belirten Cappadocia Cave Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya, ayrıca otellerinin bünyesinde olan çiftlik sayesinde, doğal ve organik bir ortamda müşterilerine Gastronomik ve Ekolojik bir tecrübe yaşattıklarını, Yoga dersleri, Yemek Pişirme, dalından sebze-meyve toplama gibi aktivitelerle farklı bir deneyim sunduklarını ifade etti.

Cappadocia Cave Resort Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya ve TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender

KAPADOKYA’DA BÜYÜK ORGANİZASYON

Mustafa Çankaya, Türkiye’de tanıtıma çok önem verdiklerini ve TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ile yaptıkları ortak çalışmaların neticesinde Haziran ayında Gastronomi, Ekoloji ve Tarih temalı Tur Operatörlerini Kapadokya’ya getireceklerini, Kasım ayında da Kültürel M.I.C.E ve Wedding organizatörlerini Kapadokya’da misafir edeceklerini müjdeleyerek şunları söyledi:

“Bu tip yerinde tanıtımların bölgemize çok faydalı olacağına inanıyoruz. Ayrıca 2019 yılında dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenecek olan Workshop ve Expo’lara da katılacağız.

Amacımız; nitelikli müşteri portföyünün genişletilmesi, Kapadokya bölgesindeki konaklama ortalamasının 4 geceye çıkarılması, dünyada eşi benzeri olmayan Cave otellerimizin ve tesislerimizin tanıtımının layıkıyla yapılmasıdır.”

M.I.C.E ETKİNLİKLERİNE FARKLI BİR AYRICALIK

Bölgenin en büyük otellerinden olan tesisin, bölgede en büyük mağara tipi toplantı salonuyla M.I.C.E etkinliklerine farklı bir ayrıcalık getiriyor. Otelin geçmiş yıllara dayanan mahzeni sayesinde şarap imalatı yapılarak misafirlerin beğenisine de sunuluyor.