Rotana İstanbul’un yeni genel müdürü Emre Güllüler oldu

Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’ de 66 otelin yönetiminden sorumlu olan yakın dönem içerisinde otel sayısını 100’e çıkarmayı hedefleyen Rotana zincirine bağlı; Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’a yeni genel müdür atandı.

Rotana otel zincirine ait Centro Westside & Westside Arjaan by Rotana Istanbul’un yeni genel müdürü Emre Güllüler oldu.

KARİYERİNE 2002 YILINDA BAŞLADI

Emre Güllüler; 2002 yılında Antalya Marco Polo Tatil Köyü ön büro departmanında başladığı profesyonel iş hayatına, Washinston D.C.’de devam etti. Burada sırasıyla Hilton – Marriott – Starwood otel zincirlerinin yiyecek & içecek ve ön büro departmanlarında şeflik ve yöneticilik yapan Emre Güllüler, 2009 senesinde Türkiye’ye dönerek Adana&Mersin Hilton Otel’lerinin satış depatmanlarında görev aldıktan sonra, DoubleTree By Hilton Avcılar Otel’in Satış & Pazarlama departmanında yönetici olarak çalıştı.

Kariyer hayatına Polat Renaissance, Tüyap Palas ve Marriott Grubu’nda devam etti ve son olarak Hamton by Hilton Samsun Otel’de genel müdür olarak görev aldı.


Turizm Günlüğü ekibi olarak biz de; Centro Westside & Westside Arjaan by Rotana Istanbul Genel Müdürü Emre Güllüler’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.