Yeni deneyimler için 4 yeni rota

Dünya Değişmeden, yeni seyahat deneyimleri elde etmek isteyenler için bu yıl için planladığı rotalara yenilerini ekledi. Şehir hayatına ara vereceğiniz, soluklanıp nefes alacağınız ve keşfedeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.

İşte Dünya Değişmeden’in duyurduğu 4 yeni rotanın detayları:

Doğu Karadeniz’e Doğa Yolculuğu – 12 – 17 Ağustos 2019
(6 Gün 5 Gece – 2400 TL)

Fırtına Vadisi kurumadan, yaylalar bozulmadan, HES’lerle doğa yok olmadan, kentlere göç artmadan Ülkemizde yer alan en farklı ve çekici bölgelerden Doğu Karadeniz’i keşfetmek için harekete geçme zamanı. Köy pansiyonlarında ve yaylalarda kalacağınız, Türkiye’nin tek biyosfer rezerv alanını ziyaret edeceğiniz, horonlar vurup eğleneceğiniz, leziz Gürcü ve Laz yemeklerinden yiyeceğiniz bir program sizleri bekliyor.

Tur detayları için tıklayınız: ‘Doğu Karadeniz’e Doğa Yolculuğu‘.

Madagaskar & Mauritius: Masalsı Bir Coğrafya – 18 – 29 Eylül 2019
(11 gün – 3690 euro) / Rehber: Tulga Ozan

Afrika’nın yaklaşık 25 milyon nüfuslu bu ada ülkesi, barındırdığı doğa güzellikleri hayvan çeşitliliği ve kendine has kültürü yeni bir seyahat deneyimin kapısını aralıyor. Sadece bu coğrafyada görebileceğiniz doğa mucizelerinin ardından yolunuz “Tsingy”lerin
peşinde adanın içlerine çeviriyorsunuz. Bu kaya ormanları dünyanın sayılı güzellikleri arasında bulunuyor. Nehirleri BAC’lar ile geçip yerel hayatın içinde kaybolacağınız yolculuğunuz Morondava’da Baobab ağaçlarının altında gün batımıyla masalsı bir hal alacak.

Tur detayları için tıklayınız: ‘Madagaskar & Mauritius: Masalsı Bir Coğrafya‘.

Antik dönemden Roma’ya, Osmanlı’dan Britanya dönemine kadar derin tarihi olan, kültürlerin başkenti Mısır…

Mısır: Firavunların Topraklarına Egzotik Bir Yolculuk – 30 Eylül – 06 Ekim 2019
(7 gün 6 gece – 2390 dolar)

Büyük tarihçi Herodot’un söylediğini biraz geliştirebilirsek, Mısır için, “Mısır’a Tanrı’nın en önemli bağışı Nil, Nil’in tarihe en önemli bağışı da Mısır’dır” diyebiliriz. Mısır kültürü belli bir coğrafik olguya sıkı sıkıya bağlı “nilotik” bir kültürdür. Son yirmi senedir yaşanan siyasal çalkantılar ülkenin dünya turizminin gündeminden düşmesine sebep olduysa da hiçbir zaman tamamen unutulamayacak kadar değerli bu topraklar, yeniden parlamaya başladı. Her insanın hayatında en az bir kere görmesi gereken bu güzelliklere Dünya Değişmeden ile şahit olabileceksiniz.

Tur detayları için tıklayınız: ‘Mısır: Firavunların Topraklarına Egzotik Bir Yolculuk‘.

ABD: Sioux’ların Vatanından Yellowstone Parkına Vahşi Batı Macerası – 17 – 25 Ekim 2019
(9 gün 8 gece – 3250 dolar)

ABD birçok insan için büyük şehirleri ve modern yaşamı simgelese de dünyanın en güzel doğalarından birini ve muhteşem kanyonlarını içinde barındırıyor. Vahşi Batı efsanesinin doğduğu ve geçmişte Sioux kabilesinin anavatanı olan bu topraklar aynı zamanda Batı’ya göç döneminde birçok efsaneye konu olmuştur. İşte alışılmış ABD imgesinin çok dışında anılar biriktirmek isteyenler Amerikan yerlilerinin izlerini takip edecek, Kovboyların anılarını hatırlayıp, Yellowstone Milli Parkının büyülü doğasını yaşayacak…

Tur detayları için tıklayınız: ‘ABD: Sioux’ların Vatanından Yellowstone Parkına Vahşi Batı Macerası‘.

Yerel kültürle iç içe seyahat etmek istiyorsanız bu rotalar tam size göre