Alternatif turizmde glamping’in yeni adresi

Assos’un yeniden keşfedilmeyi bekleyen noktalarından biri olan Kozlu Köyü yakınlarındaki Kozluyalı Glamping, çadırlarıyla bakir doğanın kucakladığı en özel destinasyonda misafirlerini bekliyor.

Oksijen deposu Kaz Dağları’nın eteklerinde yer alan ve yerleşimin yüzyıllar öncesine dayandığı Kozlu Köyü el değmemiş doğası ve mistik atmosferiyle keşfeden herkesin hayranlığını kazanıyor.

Tarihi ve mimarisiyle merak uyandıran Kozlu Köyü, taş evleri ve rafine hizmetleriyle tatil kavramını yeniden anlamlandıran Kozluhan Otel’e ev sahipliği yapıyor.

DOĞANIN HUZUR VEREN EŞLİĞİNDE GLAMPING KEYFİ

Doğal yapısını koruyan ve zarif detaylarıyla dikkat çeken taş evlerin sadece 14 odasında konaklama imkanı sunan Kozluhan, alışkın olduğunuz tatil konforundan uzaklaşmadan yörenin geleneksel dokusunu keşfetmenize olanak sunuyor. Kozluhan’ın özel plajı Kozluyalı, yeşilini bereketin simgesi zeytin ağaçlarından, denizinin rengini ise gökyüzünün derin maviliğinden alıyor.

Bu yıl son yılların yeni tatil trendi Glamping’i hayata geçiren Kozluyalı, sizi masalsı çadırlarda doğanın huzur veren ahengi eşliğinde kesintisiz bir dinlenceyle tanıştırıyor.

KESİNTİSİZ HUZUR KOZLUYALI GLAMPING’TE

Otel konforunu sadelikle harmanlayarak huzurlu bir alan yaratılan Kozluyalı Glamping’de yatak seçiminden aydınlatma detaylarına, havalandırma sisteminden izole iç mekana kadar özel dekorasyonla tasarlanmış çadırlar yer alıyor .

Tertemiz bir plaja nazır konumlanan Kozluyalı Glamping, özel mutfağıyla da hem kamp sakinlerini hem de bu özel mutfağı deneyimlemek isteyen konuklarını bekliyor. Zengin kahvaltısı mandıradan gelen taze süt ve köy yumurtasına kadar  bölgenin meşhur lezzetlerini sunarken, öğlen yemeği menüsünde imza tatlar öne çıkıyor.

Yanı başınızda dolaşan sincaplarla dost olacağınız Kozluyalı Glamping ve Kozluyalı restoran, zeytin ağaçlarının gölgesinde sizi doğanın huzurlu kollarına terk ediyor.

Ellerinizin doğaya değeceği 10 ekolojik otel ve yaşam çiftliği