SKYhub’tan iftar daveti

Japon vizyonerliğini ve Türk misafirperverliğini benimseyen SKYhub; düzenleyeceği iftar daveti ile çalışanlarına ve sektör paydaşlarına eski Ramazanları hatırlatacak bir gece yaşatacak.

70 farklı ülkede B2B alanında acentelere fark yaratan çözümler sunan SKYhub; 24 Mayıs 2019 Cuma akşamı Best Western Citadel Sultanahmet otelinde bir iftar daveti gerçekleştirecek.

SKYhub; 24 Mayıs akşamı Türkiye’de faaliyet gösteren tüm havayolu firmalarının ve MICE, leisure acentalarının temsilcileriyle bir araya gelerek katılımcılara Ramazan’ın birlik, beraberlik ve paylaşım ruhunu yaşatacak.

SÜRPRİZ ÇEKİLİŞLER DÜZENLENECEK

İftar yemeğinin ardından program kapsamında Ramazan ruhunu yaşatacak, eski Ramazanları hatırlatacak etkinlikler ve katılımcılara yönelik sürpriz çekilişler de düzenlenecek.

SKYhub Outbound Yurt Dışı Turlar Grup Departmanı Müdürü Orhan Durmuş, düzenleyecekleri bu iftar davetiyle; çalışma arkadaşları ve sektör paydaşlarıyla Ramazan’ın birlik, beraberlik ve paylaşım ruhunu birlikte yaşamayı ve 2019 yılının geride kalan beş ayını değerlendirmeyi arzu ettiklerini belirtti.

Yer: B.W. Citadel Hotel, Kennedy Caddesi Sahil Yolu No:32 Ahırkapı

Kore Turizm Ofisi’den SKYhub’a ödül