Dekopasaj ile otelinizin bir tarzı olsun

İkinci el mobilya odaklı pazar yeri Dekopasaj,
İkinci el mobilya odaklı pazar yeri Dekopasaj,

Müşteri memnuniyeti sadece sunulan iyi hizmetle karşılanmıyor. Otelinizin ilk izlenimi de çok önemli. Otel dekorasyonunda tarz yaratabileceğiniz olanaklar sunan Dekopasaj’ın birbirinden farklı binlerce ürünü sizin tarzını yansıtıyor olabilir.

İkinci el mobilya odaklı pazar yeri Dekopasaj, otel içi dekorasyonda özellikle butik otellerin tercihi oluyor. Dekopasaj’da bulunan birbirinden farklı binlerce ürünle ister hiçbir yerde bulunmayan vintage mobilyalarla, ister modern tasarım parçalarla otelleri dekore edilebilirsiniz. Dekopasaj’ın, Bodrum ve Çeşme’ye nakliye hizmeti de bulunuyor.

VINTAGE TASARIMLAR İLGİ ÇEKİYOR

Oteller sadece sunduğu imkânlarla değil, dekorasyonlarıyla da tercih sebebi oluyor. Şık ve modern mobilyalar veya geçmişin yaşanmışlığını hissettiren vintage tasarımlar ortamın havasını değiştiriyor. İster şehir ister tatil beldesi oteli olsun, rahatlık kadar mekânların verdiği his de önem taşıyor.

TARZ SAHİBİ OTEL

Dekopasaj ile masalsı, romantik otel odaları oluşturmak veya özel tasarım eskitmeli konsollarla misafirlerinizi otele girer girmez etkilemek mümkün. Birbirinden şık dresuarlardan retro konsollara, otantik vitrinlerden tasarım aynalara kadar tarz sahibi bir otel dekorasyonu için ihtiyacınız olacak her şey Dekopasaj’da. Üstelik bu şık görünümü yine Dekopasaj’da bulunan dekoratif aksesuarlarla tamamlamak da mümkün. Masa lambaları, mumluklar, nostaljik radyo, telefon ve daktilolarla mobilyalara uyum sağlayan bir görüntü yaratılabiliyor.