FidoRento’dan Kaş’ta uygun konaklama seçenekleri

Kaş’ta Günlük Kiralık Villa ve Daire Seçenekleri
Kaş’ta Günlük Kiralık Villa ve Daire Seçenekleri

Last Updated on 1 Haziran 2019 by Turizm Günlüğü

FidoRento.com, yaz tatilini Kaş’ta geçirmek isteyenlere özel, uygun fiyatlarda kiralık daire ve villa seçenekleri sunuyor. Fidorento’ya bağlanarak sizin için en uygun daire ve villa seçeneklerini değerlendirebilir, tamamen bütçenize uygun tatil olanaklarını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Günlük Kiralık Villa ve Daire Seçenekleri

FidoRento’da bu yazı Güneşin Ülkesi Kaş’ta geçirmek isteyenler için birçok farklı villa ve daire seçeneği mevcut. Tamamen tabiat ile iç içe hem deniz hem de havuz manzaralı kiralık evler de çok uygun fiyatlı ve doyumsuz bir tatil yapabilmeniz mümkün. Şehir merkezine yakın olmak isteyen kişiler için de merkeze yürüme mesafesinde olan daire ve villalar da Fidorento üzerinden incelenebilir.

Hoşgeldin Paketleri

Misafirlere evinde hissettirmek üzere hazırlanmış olan kiralık yazlıklar hoş geldin paketleri ile beraber destekleniyor. Basic, Medium ve Premium olmak üzere üç farklı kategoride sunulan paketler çoğu kiralık villa ve daire seçenekleri için geçerli. Konukların elzem ihtiyaçları baz alınarak hazırlanmış paketlerde birçok kahvaltılık gıda, meyve suları, bisküvi ve kek gibi ikramları bünyesinde barındırıyor. Ayrıca tamamen taze olan mevsim meyveleri ve patates cipsi gibi takviyeler de mevcut.

Ara Temizlik Hizmetleri

FidoRento,Kaş tatillerini konforlu ve her ihtiyaca yönelik bir şekilde geçirmek isteyenlerin özel hizmetler almalarını sağlıyor. Bunlardan bir diğeri de ara temizlik hizmetleri. Konuklar istedikleri aralıklarda kaldıkları daire ve villalarda profesyonel temizlik hizmeti satın alabiliyor.

Transfer Hizmetleri

Fidorento kiraladığınız tatil evine daha kolay ulaşabilmeniz için kiralama esnasında transfer de satın alabileceğiniz bir platform. Dalaman’dan ya da Antalya’dan Kaş’a transfer istiyorsanız evinizi kiralarken sitedeki gerekli kısımları kullanmanız yeterli.

Diğer Hizmetler ve Avantajları

Fidorento sitesi üzerinden kiralanan evlere giriş sırasında eşlik süreci de profesyonel olarak gerçekleştiriliyor. Fidorento sizi kapıda karşılıyor ve Kaş’ta edindiğiniz güzel deneyimler ve anılar eşliğinde uğurluyor.

Kaş’ta tatil evi kiralamak için yapmanız gereken Fidorento’ta bağlanmak, size uygun tatil evini bulmak ve kiralamayı güvenli ödeme sistemi ile tamamlamak. Hepsi bu kadar.

Kaş’ta Günlük Kiralık Villa ve Daire Seçenekleri İçin FidoRento.com Tıklayın.