Tokat Valisi’nden Travelshop Turkey CEO’su Murtaza Kalender’e teşekkür…

Travelshop Turkey’in öncülüğünde Tokat’ta düzenlenen “Ecological & Gastromical B2B Event” Tokat Valisi Ozan Balcı’nın katılımıyla Tokat Dedeman Otel’de başladı.

Etkinliğin açılışında Tokat Valisi Ozan Balcı bu etkinliği düzenleyenlere teşekkürlerini sunarak; dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelenleri selamdı.

Vali Balcı açılış konuşmasında, turistlerin neden Tokat’ı tercih etmesi gerektiği hususunda açıklamalarda bulundu.

TURİSTLER TOKAT’I NEDEN TERCİH ETMELİ?

Tokat’ın önemli doğal güzelliklere sahip olduğuna, önemli kültürel değerlere, 5 bin yıllık bir tarihe ev sahipliği yaptığına ve somut olmayan önemli kültürel birikimlere haiz olduğuna dikkat çeken Vali Ozan Balcı; bu nedenle turistlerin Tokat tercih etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Mutfak olarak da Tokat’ın çok zengin bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Vali Ozan Balcı; Tokat’ta güvenlik sorunun da olmadığına dikkat çekti.

“TOKAT, HARCADIĞINIZ ZAMANA DA PARAYA DA DEĞER”

“İşin özü Tokat, harcadığınız zamana da paraya da değer” diyen Vali Balcı eko turizm açısından Tokat’ın çok uygun bir destinasyon olduğunu belirtti.

VALİ BALCI’DAN MURTAZA KALENDER’E TEŞEKKÜR

Vali Ozan Balcı, dünyanın dört bir yanından turizm yöneticilerini ve acenta temsilcilerini Tokat’a getiren Travelshop Turkey CEO’su Murtaza Kalender’in önemli bir işe imza attığını belirterek; “Murtaza Bey, Tokat ilimizin yetiştirdiği bir değer olarak hem Tokat’a hem de ülke turizmine önemli katkılar sunuyor. Güzel bir iş yaptı; kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.