Hotelbeds, 2020 itibarı ile MarketHub’ı genişletme kararı aldı

Last Updated on 10 Eylül 2019 by Yaşar Çelik

Dünyanın önde gelen yatak bankası olan Hotelbeds, MarketHub formülünü genişletme kararı aldığını açıkladı.

MarketHub etkinlikleri 2020 yılı itibarı ile Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik’te yıllık olarak yapılacak. Hotelbeds müşterilerinin 2009’dan bu yana gözde etkinliği olan MarketHub üç gün süreyle sektörün önde gelenlerini bir araya getiriyor.

2020 itibarı ile MarketHub formatında otelcileri bir araya getirecek olan etkinlik sektörün ilgi alanlarına hitap edecek organizasyonlar gerçekleştirecek. Hotelbeds aldığı karar uyarınca ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları için düzenli, küçük çaplı etkinlikler dizisinin sıklığını da artıracak.

Hotelbeds Genel Müdürü Carlos Muñoz, MarketHub etkinliklerinin bütün yıla yayılması ile aldıkları karar ile ilgili olarak şunları söyledi,

“MarketHub etkinlikleri hem müşterilerimiz hem de otelcilik sektöründe ses getirdi. Bu etkinlikler kapsamında müşterilerimiz ve otelci ortaklarımızla verimli zaman geçirme imkanı buluyoruz. Böylelikle işlerimizin büyütülmesi konusunda fikir alışverişinde bulunma olanağına sahip oluyoruz.”

“MarketHub etkinlikleri süresince gördük ki geleneksel fuar organizasyonlarına göre bu etkinliklerin geri dönüşü daha olumlu oluyor, bu nedenle kaynaklarımızı bu yönde düzenlemeye karar verdik.”

“Öte yandan, endüstrinin düzenlediği organizasyonlara katılmayı sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde ATM Dubai’de olacağız, hepinizi orada görmeyi arzu ediyoruz.”