Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi 18-21 Haziran’da başlıyor

Last Updated on 31 Ekim 2019 by Turizm Günlüğü

10. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi 18-21 Haziran 2020 tarihlerinde Ankara’da, Atılım Üniversitesi Kampusu’nda yapılacak.

Atılım Üniversitesi İşletme Fakültesi ile Anatolia: Turizm Akademisi’nin işbirliğinde düzenlenecek Kongrenin şu bölümlerine bildiri gönderilerek başvurulabilir:

Lisansüstü Tezler Bölümü; önceki kongrelerde olduğu gibi turizmin konu veya uygulama alanı olarak inceleyen lisansüstü tez çalışmaları (tamamlanmış veya devam eden) bu bölümde sunulacaktır.

Doktora tezleri: (a) Devam eden doktora tezleri, (b) Tamamlanmış doktora tezleri.

Yüksek lisans tezleri: (a) Devam eden yüksek lisans tezleri, (b)Tamamlanmış yüksek lisans tezleri.

SERBEST BİLDİRİLER BÖLÜMÜ

Araştırma Bildirileri: Bu bölüm Lisansüstü öğrenci, akademisyen ve araştırmacıların hazırlayacakları “turizmi konu almış araştırma bildirilerine” ayrılmıştır. Bu bölüme önerilecek bildirilerde konu sınırlaması bulunmamaktadır.

50 KATILIMCI ÖĞRENCİ ÜCRETSİZ AĞIRLANACAK

Herhangi bir yerde ücretli olarak çalışmayan (mali durumu sınırlı) kongre katılımcısı 50 yüksek lisans veya doktora öğrencisi Atılım Üniversitesi Öğrenci Evleri’nde (konaklama + kahvaltı) ağırlanacak. Bu öğrencilerden kongre katılım ücreti alınmayacak. Başvuru bilgileri “Kayıt ve Konaklama” sayfasında yer almaktadır.

Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
https://anatoliajournal.com/lisansustu