TravelShop Turkey, rotasını Kapadokya’ya ve Aksaray’a çevirdi

TravelShop Turkey'nin Genel Müdürü Murtaza Kalender
TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

Last Updated on 2 Kasım 2019 by Yaşar Çelik

Bir çok başarılı Workshop ve Fam Trip organize eden TravelShop Turkey, rotasını Kapadokya’ya ve Aksaray’a çeviriyor. TravelShop Turkey, 30’a yakın ülkeden 100’e yakın yabancı Tur Operatörü Alım Heyetini’nin katılımı ile 18 Kasım 2019 tarihinde Kapadokya CCR Hotel işbirliğiyle Workshop düzenleyecek.

AKSARAY IHLARA VADİSİNİ GEZECEKLER

TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender’den edinmiş olduğumuz bilgiye göre gelecek olan Alım Heyetleri, Aksaray Turizm il Müdürlüğü işbirliği ile Aksaray Ihlara Vadisini gezecekler. Daha sonra Ihlara Balloons ve Pamukkale Balloons sponsorluğunda sıcak hava balonu turuna katılacaklar.

KÜLTÜR TURİZMİNE ÖNEM VERİLMELİ

Kalender, kültür turlarının tanıtımının önemine dikkat çekerek, her turistin ortalama bir hafta kaldığını ve kişi başı harcama ortalamasının 800 Euronun üzerinde olduğunu, bir bu kadar da alışverişlerde harcandığını, “ülke olarak turizmdeki odak noktalarımızdan biri de kültür turları olmalı” dedi.

IHLARA VADİSİNDE BALON

Kalender, amaçlarının Ihlara Bölgesini tanıtmak ve de Kapadokya Bölgesindeki balon yoğunluğunun alternatifi olarak Ihlara Vadisindeki balon uçuşlarını yabancı alım heyetine yaşatmak olduğunu belirtti.

TRAVELSHOP TURKEY SİTEMİNDE 10 BİNDEN FAZLA KAYITLI FİRMA VAR

Dünyada B2B Workshop ve Fam Triplerin daha çok rağbet gördüğünü ve yeni trendin bu olduğunu söyleyen Kalender, sistemlerinde 10.000’den fazla 16 milyar bütçeli firma olduğunun altını çizdi.

ETKİNLİĞE TÜM TURİZM PROFESYONELLERİ DAVETLİ

Türkiye’de ve bölgede hizmet veren tüm turizm profesyonelleri ve meslektaşlarını bu etkinliğe davet eden Kalender, tüm sivil toplum kuruluşlarının bu etkinlikte yer alması gerektiğine inandığını ve birlikte daha da iyilerini hayata geçireceklerini belirtti.

2020’DE RESORT VE DİN TEMALI WORKSHOPLAR

Firma yetkilisi Murtaza Kalender, ayrıca, 2020 etkinlik planlamasını da şimdiden yaptıklarını belirterek, gerek Fethiye –Antalya gibi Resort destinasyonlarda Yat/Kruvaziyer Turizmi gerekse Semavi 3 Dinin Mirasları Temalı Destinasyonlara yönelik 2 ayrı özel etkinliği Turizm sektörüne sunmak üzere olduklarının altını çiziyor.