Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de yeni atama

Hyatt Regency İstanbul Ataköy Satış ve Pazarlama direktörü Melda Çetiner
Hyatt Regency İstanbul Ataköy Satış ve Pazarlama direktörü Melda Çetiner

Melda Çetiner, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün Satış ve Pazarlama direktörü olarak 18 Kasım 2019 tarihinde göreve başladı.

Kariyerine 1994 Yılında Başladı

1994 yılında Holiday Inn Satış ve Pazarlama Departmanı’nda kariyerine başlayan Melda Çetiner, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel satış ve pazarlama departmanlarında gerçekleştirdiği büyük başarıların ardından Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü” oldu.

Birçok ünlü markada çalıştı

Holiday Inn, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel gibi önemli zincirlerde Gelir, İş Geliştirme, satış ve pazarlama departmanında farklı pozisyonlarda başarılar elde eden Melda Çetiner, 2009-2015 yılları arasında Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü”, 2015-2019 yılları arasında Crowne Plaza Istanbul Florya’da “Satış ve Pazarlama Direktörü” görevlerinde bulundu.

En İyi Global Lider Seçilmişti

Üstün başarılarından dolayı 2011 yılında Marriott International tarafından yılın “En İyi Global Lideri” seçilen Çetiner, 2012 yılında ise yine Marriott International tarafından “3. Çeyreğin En İyi Satış ve Pazarlama Ekibi’’ ödülleri ile Intercontinental Hotels Group tarafından “Avrupa’nın En İyi Gelir ve Performans Yönetimi’’ ödülünü kazandı.

18 Kasım 2019 İtibarı İle Göreve Başladı

Lisans eğitimini Istanbul Üniversitesi ve South Thames College’da yapan Melda Çetiner, 18 Kasım 2019 itibariyle Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak kariyerine devam ediyor.