Avrupa Birliği Erasmus+ Projesi final toplantısı Ankara’da yapıldı

KA202 Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesinin final toplantısı Ankara'da yapıldı.

Avrupa Birliği Erasmus+ Projesi final toplantısı proje ortaklarının ve turizm sektöründen paydaşların katılımlarıyla Ankara’da gerçekleşti.

Gazi Üniversitesi’nin yürütücüsü olduğu “Interactive and Mobile-Adapted Learning Tool to Improve the Level of Technical English for Employees in Tourism (TourENG)” başlıklı KA202 Erasmus+ Stratejik Ortaklıklar Projesinin final toplantısı 6 Aralık 2019 tarihinde Ankara’da Akar International Hotel’de gerçekleştirildi.

PROJENİN AMACI

Turizm sektöründe istihdam edilen alt ve orta düzey çalışanların mesleki İngilizcelerinin günümüz teknolojilerinin kullanımıyla sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda geliştirilmesi için interaktif öğrenme araçlarının geliştirilmesi olarak ifade edildi. Toplantıya Almanya, Portekiz, Romanya ve Slovenya’dan gelen proje ortakları ile turizm sektörü paydaşları katıldı.

Proje nihai konferansında Proje Koordinatörü Prof. Dr. Güçlü Yavuzcan ile proje ortaklarının sunumlarıyla proje kapsamında geliştirilen interaktif ve sürdürülebilir öğrenme araçları tanıtıldı.