Dağ evi sıcaklığında keyifli bir yılbaşı gecesi için Atiler Restoran

Atiler Restoran

Görkemli çam ağaçlarının altında, ahşap bir dağ evi görüntüsü ve şöminesi ile konuklarını ağırlayan Atiler Restoran’ın yılbaşı menüsü geleneksel lezzetlerimizi dünya mutfağı ile birleştiriyor.

Yeni yılı şehrin içinde, ama bir o kadar da kalabalıktan uzak, rahat ve samimi bir ortamda karşılamak için Şef Atilla Yıldırım’ın Etiler’de Uçaksavar Sitesi’nin içindeki Atiler Restoran’ı tercih edilebilir.

#TGilekeşfet önerisi: Kışın tadını çıkarabileceğiniz 10 dağ evi

Balkabağı çorbası ile başlayan yemek, kabak çiçeği dolması, enginar yatağında avokado tartar, levrek marine, atom, otlu ve cevizli peynir ve birbirinden lezzetli salatalarla zenginleştirilmiş meze tabağı ile devam ediyor. Ara sıcak olarak ıspanaklı ve kıymalı köprü mantısının yer aldığı menüde limon sorbe’den sonra Osmanlı Pilavı, domates içinde badem kavurması ve fırında soğanın eşlik ettiği kuzu tandır servis edilecek. Tatlı olarak ise fırında kaymaklı armut ve ayva sunulacak.

DJ performansının eşlik edeceği bu eğlence, gece 24.00’ten sonra mangalda sucuk-ekmek ve sıcak şarap servisi ile sona erecek.

Yılbaşı Menüsü Fiyatı: 400 TL / kişi başı (limitsiz içecek)
Atiler Restoran Adres: Muharibler Sokak, Uçaksavar Sitesi, No: 1, Etiler
Rezervasyon: 0212 263 43 00 – 0533 966 48 20