‘Kişiselleştirilmiş evlilik teklifi’ yapmaya hazır mısınız?

Bir dağ evinde, Göcek’de bir kumsalda, yerden metrelerce yüksekte veta romantik bir restoranda … “Evlenelim mii”, çiftlerin hikayelerinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş evlilik teklifi senaryoları hazırlıyor ve uyguluyor.

Hayatın en özel anlarından biri hiç kuşkusuz evlilik teklifi… Ancak bu teklifi kendisi ve partneri için ömür boyu unutulmaz kılmak isteyenler, detaylar arasında kaybolarak keyif yerine stres yaşayabiliyor. Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii, teklifin tüm detaylarını kurgulayarak ve uygulayarak çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

#TGilekeşfet haber önerisi: İstanbul’un en şık 10 düğün oteli

Çiftlerin hikayesine özel senaryolar

Çiftlerin hikayesinden ve yaşanmışlıklarından yola çıkarak özel senaryolar hazırlayan Evlenelim mii, bu nedenle paket sunmak yerine kişiselleştirilmiş teklifler hazırlıyor. Bu sayede kimi çift Maldivler’de gün batımında evlilik için ilk adımı atarken kimi çiftler de bir dağ evinde kendileri için çalan parçanın şaşkınlığını ve mutluluğunu yaşıyor.Çiftlerin yaşam amacını ve karakterlerini de göz önünde bulunduran Evlenelim mii, macera severlerden romantik çiftlere kadar herkese uygun senaryolar hazırlıyor.

#TGilekeşfet haber önerisi: En iyi 10 balayı oteli

Tekliften düğüne tüm detayları romantik danışman planlıyor!

Çiftlere evlilik sürecinde danışmanlık hizmeti de veren Evlenelim mii, yalnızca evlilik teklifini planlamakla kalmıyor, düğün gününe kadar yapılan tüm hazırlıkları keyifli, sakin ve stressiz geçirmeye olanak tanıyor. Davetli listelerinin hazırlanması, düğün yemeği ve hatta nedimelerin giysileri bile ‘romantik danışman’ın desteğiyle eğlenceli bir anıya dönüşüyor.

#TGilekeşfet haber önerisi: En gözde 7 balayı rotası

Evli çiftlere özel sürprizler

Evlenelim mii, evlilik teklifinin yanı sıra, yıl dönümü ve sürpriz organizasyonlarla evli çiftlere özel planlamalar da yapıyor. Evlendikleri günkü heyecanı yeniden yaşamak isteyen çiftler kendilerini, baş başa veya sevdiklerinin de içinde yer aldığı sürpriz bir senaryonun içinde bulabiliyor.

Evlilik teklifi hazırlığında olanlar veya bu heyecanı yeniden yaşamak isteyen evli çiftler, Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii hakkında detaylı bilgiye www.evlenelimmii.com üzerinden ulaşabiliyor.