Tickets, Avrupa ve Amerika’daki Low Cost uçuşları satışa açtı

Avantajlı ve kârlı uçak bileti satışları ile seyahat acentelerinin dikkatini çeken ctn.tickets.com.tr, Türkiye’deki hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı avantajlı biletleme imkanı sunan Tickets, Avrupa ve Amerika’daki Low Cost uçuşları da sistemine ekleyerek TÜRSAB üyesi seyahat acentalarının satışına açtı.

%10 – %20 ORANLARINDA KAR İMKANI

Seyahat acenteleri, kullanımı basit ve hızlı platforma entegre olarak Tickets’ın çok sayıda yurt dışı destinasyona yapılan uçuşların biletlerini müşteri portföyüne sunabiliyor. Sistemi kullanan acenteler bilet satışlarında yüzde 10 ila yüzde 20 oranlarında kâr sağlayabiliyor. Online uçak bileti satışları ile karşılaştırıldığında acenteler daha uygun ve daha cazip uçak bileti satabiliyor.

KREDİ KARTI İLE YAPILAN ÖDEMELER İÇİN KOLAYLIK

Platform, seyahat acentelerine Tickets uçak biletlerinin satışına imkan veren sistemindeki ödeme hizmetlerini güncelledi. Yeni hizmete göre ctn.tickets.com.tr, ödeme sisteminde, acentelerin sattığı uçak biletlerinin kredi kartı ile yapılan ödemelerini cari hesaba transfer etme özelliği getirdi. Böylece acenteler, kredi kartı ile yapılan uçak bileti ödemelerini doğrudan cari hesaplarına aktarabilecek ve cari hesaplarından biletleme yapabilecekler.

AVANTAJLI TAKSİT İMKANLARI

ctn.tickets.com.tr, bir önceki güncellemede seyahat acentelerinin kullandığı sistem üzerinde bazı fiyatlarda güncelleme yaparak, acentelere daha avantajlı bilet satışı yapma imkanı sunmuştu. Tickets, kredi kartına avantajlı taksit imkanları için de bankalar ile görüşmelerine an itibari ile devam ediyor. Önümüzdeki ay sisteme bu özelliğin eklenmesi için bankalar ile yoğun görüşmeler devam ediliyor.

HAYATIN OLAĞAN AKIŞI İÇİNDE GÜNCELLEMELER DEVAM EDECEK

ctn.tickets.com.tr, hizmetlerini ve güncellemelerini seyahat acentelerinin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarına göre geliştirmeye aralıksız devam ediyor.

İNDİRİMLER VE PROMOSYONLAR DEVAM EDİYOR

ctn.tickets.com.tr’nin Türkiye’deki seyahat acentelerine özel indirimleri ve avantajlı promosyonları da devam ediyor. Sınırlı sayıdaki uçak biletlerinde acentelere özel günlük indirimler sunuluyor. Ayrıca, bilet satışı oranına göre promosyonlar da veriliyor.

TICKETS, TRAVEL NETWORK (TTN) HOLDİNG’E BAĞLI

tickets.com.tr, birçok ülkede kentler arasında uçak bileti temin ediyor. Dünyanın önemli internet seyahat ajanslarından biri olan Tickets Travel Network (TTN) Holding’in bir parçası olan Tickets, Ocak 2015 tarihinde Türkiye pazarına girdi. O tarihten bu yana Türkiye’de tickets.com.tr alan adı ile faaliyet gösteriyor. Seyahat acentelerine de ctn.tickets.com.tr alan adı üzerinden hizmet veriliyor.