Onur Air yurt içi ve yurt dışı uçuş tarihlerini açıkladı

Onur Air, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ara vermek zorunda kaldığı tarifeli uçuşlarına 26 Haziran’da yeniden başlıyor.

Tüm sağlık önemlerini alarak uçuşlarına yeniden başlamak için gün sayan Onur Air, 26 Haziran’dan itibaren haftanın her günü İstanbul Havalimanı’ndan Trabzon ve Antalya’ya, haftanın 4 günü ise Bodrum hattında seferlerini gerçekleştirecek.

YURT DIŞI UÇUŞLAR 15 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Temmuz başından itibaren iç hatlardaki sefer sayısını da arttıracak olan şirket, dış hat uçuşlarını da 15 Temmuz’dan itibaren başlatacak.

BİLETLER SATIŞTA

Uçuş tarihleriyle ilgili şirketten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, en büyük önceliklerinin uçuş emniyeti ile insan sağlığı olduğunu belirterek, aynı zamanda yolculara her zaman olduğu gibi en ekonomik fiyatlı biletleri sunmaya çalıştıklarını bildirdi.

“UÇUŞ ÖNCESİNDE VE SIRASINDA ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK” 

Tosun, şu ifadeleri kullandı:

“Salgının yayılmasını önlemek için uçaklarımız, ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin belirlediği standartlarda dezenfekte ediliyor, konuyla ilgili tüm çalışanlarımıza eğitimler detaylı bir şekilde veriliyor.”