Antalya Turizm Fuarı’ndan ses getiren buluşma

Antalya Turizm Fuarı “Teşekkür Buluşması ve GMT Fuarcılık Lansmanı” kusursuz bir organizasyon ile gerçekleşti.

ATF 2020’nin turizm sektörünün ortak kararı ile ertelenmesinin akabinde, yeni konsepti ile yeni fuarını Nisan ayında gerçekleşecek olan GMT Fuarcılık, tarihini 26-27 Nisan 2021 olarak açıkladı.

“Last Minute” konseptiyle 2021’nin akışına uygun olarak tasarlanan organizasyonu ATF Kurucusu Selçuk Meral 500’e yakın yabancı seyahat acentesi ve turizm sektörü ile paylaştı.

ATF VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Antalya Turizm Fuarı ile sinerji yarattığı turizm sektörüne teşekkür etmek, Nisan ayına ertelenen yeni fuarının lansmanını yapmak, Türkiye turizm motivasyonunu kış aylarında da canlı tutabilmek amacıyla GMT Fuarcılık söz verdiği gibi katılımcılarını, paydaşlarını ve kanaat önderlerini bir araya getirdi.

SELÇUK MERAL: GMT 2 BİN YABANCI ACENTEYİ 2021’DE AĞIRLAYACAK

Açılış konuşmasını ATF Kurucusu Selçuk Meral gerçekleştirdi.

Selçuk Meral: “Öncelikle bu süreçte bizi destekleyen tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Yeni stratejimizi 2021’nin akışına uygun olarak sezon öncesi, zor geçen bir yılın ardından Nisan ayında gerçekleştirecek olmamız konaklama endüstrisine motivasyon sağlamakla birlikte son dakika satışları için gereken pazarlamaya hizmet edecek. Amacımız otelcilik dünyasının pazarlamasına katkı vererek; 2021 yılında daha da başarılı olmalarına dair katma değer yaratmak… Bugün burada 500’e yakın yabancı acenteyi tüm zorluklara rağmen sektörle buluşturmanın da haklı gururunu yaşamaktayız. 26 – 27 Nisan 2021’de konaklama sektörü ürünlerini, işleyişlerini ve yönetimlerini pazarlama yöntem ve imkanları ile buluşturmak adına 2 binin üzerinde yabancı profesyonel ile buluşturacağız. Sektöre kattığımız katma değeri her yıl üzerine koyarak devam ettirmek ilk öncelikli hedefimiz. Hepinize burada bizimle olduğunuz için tekrar teşekkür ederim” dedi.

EKRAN YAĞCI: TÜM SEKTÖR ADINA SELÇUK MERAL’E TEŞEKKÜRLER

Selçuk Meral’in ardından sahneye AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) Başkanı Erkan Yağcı davet edildi.

Erkan Yağcı: “Öncelikle ATF Kurucusu Selçuk Meral’e bu başarılı organizasyonu dünya turizminin büyük bir sınavdan geçtiği böyle bir zorlu dönemde Antalya’da yaptığı ve sektöre moral ve motivasyon sağladığı için tüm turizm camiası adına teşekkür ediyorum” dedi.

KORHAN ALŞAN: ANTALYA EN GÜVENLİ DESTİNASYONDU

Ardından Nirvana Hotels & Amara World Hotels CEO’su Korhan Alşan sahnede ATF ile ilgili şu sözleri paylaştı.

Korhan Alşan: “Türk turizmi ve dünya için çok zor bir sezondu. Antalya, bu süreci en düzgün yöneten ve en güvenli şekilde atlatan destinasyonların başındaydı. Bu dönemde ATF Kurucusu Selçuk Meral’i fuar lansmanını gerçekleştirdiği için kendisini kutlarım. Lansman için de Nirnava Cosmopolitan’ı tercih etmesi bizi ayrıca mutlu etti. Kendisine desteklerimiz devam edecektir” dedi.

ATF 2021 KONSEPTİ TANITILDI

27 Ekim tarihinde Nirvana Cosmopolitan ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyl ile bir araya gelen acenteler ve turizm sektörü camiası ATF 2020 konseptini tanıma imkanı buldu. Paydaşlar, fikir alışverişi yaparak sezonu değerlendirme fırsatı yakaladı.

Kokteyl, canlı müzik ve barbekü partisi eşliğinde devam etti.