ITB Berlin 2021 için son dakika kararı

Turizm sektörünün önde gelen uluslararası fuarlarından ITB Berlin, 2021 yılında sadece dijital ortamda düzenlenecek.

ITB Berlin Fuarı 2021 yılında sadece dijital olarak gerçekleşecek. ITB Berlin Fuarı daha önce açıklandığı üzere 9 – 12 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.

Messe Berlin, tarafından yapılan açıklamada “mevcut koşulların göz önünde bulundurularak ITB Berlin Fuarı’nın 9 – 12 Mart 2021 tarihleri arasında tamamen B2B formatında dijital olarak düzenlenmesine karar verildiği” belirtildi.

ITB Berlin 2021 Fuarı’na ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

“Messe Berlin, tüm koşullar göz önünde bulundurularak, ITB Berlin ve ITB Berlin Convention’un 9 – 12 Mart 2021 tarihleri ​​arasında tamamen B2B ticaret fuarı ve konferansı olarak dijital biçimde yapılmasına karar verdi. Katılımcı paketleri, ticari ziyaretçi biletleri ve dünya çapında erişime sahip sponsorluk fırsatları hakkında ayrıntılı bilgiler 16 Kasım’dan itibaren itb-berlin.com web sitesinde yer alacaktır.”

Seyahat endüstrisi 1966 yılından beri her yıl Mart ayında ITB Berlin Fuarı’nda bir araya geliyordu. Hatırlanacağı üzere bu yılki, fuar coronavirus salgını nedeniyle ilk kez açılışa kısa süre kala iptal edilmişti.