Ukrayna’nın iki kentinden daha İstanbul’a uçacak

Ukrayna havayolu şirketi SkyUp Airlines, İstanbul’a yönelik uçuş ağını genişleteceğini açıkladı.

Ukrayna merkezli low cost havayolu firması SkyUp Airlines, uluslararası uçuş ağını açıkladı. SkyUp Airlines bu kapsamda Ukrayna’nın iki kentinden daha İstanbul’a uçuş düzenleyecek.

Low cost havayolu firması 18 Aralık 2020 tarihinden itibaren Lviv ve Odessa şehirlerinden İstanbul’a uçuş düzenleyecek.

HAFTADA İKİ GÜN UÇACAK

SkyUp Airlines’ın basın servisinden yapılan açıklamaya göre uçuşlar Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleşecek. Bu uçuşlar için İstanbul Havalimanı kullanılacak.

Ukrayna Haber Ajansı’nın haberine göre bilet satışları ise 3 Kasım itibariyle başladı.

KAPADOKYA DA SKY UP AIRLINES’IN ROTASINDA

Hatırlanacağı üzere SkyUp Airlines 26 Eylül’den itibaren Kiev – İstanbul uçuşlarına başlamıştı. Diğer yandan Ukrayna merkezli havayolu firması 27 Aralık’tan itibaren Kiev – Kapadokya uçuşlarına başlamayı planlıyor.

Önceki İçerikRus turizmcilerin Türkiye isyanı
Sonraki İçerikİzmir 10 ayda 1,27 milyon ziyaretçi yitirdi
1983 yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ardından Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalı’nda “ABD-AB-Rusya Üçgeninde Ukrayna ve Gürcistan’da Güç Mücadelesi” başlıklı teziyle yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına otomotiv sektörüne yönelik yayınlarda çalışarak başladı. Bir süre iş dünyası dergisi Brandmap bünyesinde içerik editörü olarak görev aldı. 2016 yılında Anadolu Üniversitesi’nin ikinci üniversite programı kapsamında “Medya ve İletişim” bölümünü tamamladı. 2016 yılının Eylül ayından beri online turizm haberciliği alanında çalışan Cem Bişkin, Turizmgunlugu.com'un Genel Yayın Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor.