ATRAX 2021 için geri sayım başladı

Last Updated on 10 Kasım 2020 by Yaşar Çelik

9. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX, 4-6 Şubat 2021 tarihlerinde ‘Büyük Oynuyoruz’ mottosuyla İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

Dünyanın önde gelen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, AVM yöneticilerini, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturacak.

Pandemi sebebiyle tüm dünyada oyunun kuralları değişirken ATRAX, yenilenip güçlenerek yüksek kalite standartlarında bir fuar için 4-6 Şubat 2021 tarihlerinde yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamayı hedefliyor. Her yıl katlanarak büyüyen fuar, geçtiğimiz sene 38 ülkeden 180 firma ve 18 bin ziyaretçiyi ağırlarken bu yıl 40 ülkeden 190 bin ziyaretçi hedefliyor.

“Eğlenmenin Önemini Anladık”

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan, “Evde kaldığımız dönemlerde özgürlüğün, birlikte olmanın, eğlenmenin önemini anladık. Bu duyguları yaşayacağımız günlere geri dönmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Tecrit altında yaşama devam edilmesi sürdürülebilir bir şey değildir. Bireysel korunma önlemleri yani sosyal mesafe uygulaması, kişisel koruyucu malzemelerin kullanımı öncelikli stratejilerimiz olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu dönem aslında yeni Dünya düzeninin ayak sesleri. Oyuncular yenilendi, oyun yenilendi. Oyunun kuralları değişti. Olayları akışına bırakma lüksümüz yok. Geleceği doğru inşa edebilmek için, biz de işimizi yeniliyoruz. Yeni yılda büyük işler için bir araya gelmeye hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber önerisi: Turizm yatırımcıları bu fuarı kaçırmamalı