Anex Group’un 2021 Türkiye programının ilk detayları belli oldu

Last Updated on 3 Aralık 2020 by Turizm Günlüğü

Anex Group’un, Almanya pazarı için önde gelen Akdeniz destinasyonlarına yönelik 2021 yaz sezonu programının ilk detayları belli oldu.

Almanya’da Anex Tour, Bucher Reisen ve Öger Tours markalarıyla hizmet sunan Anex Group, Akdeniz’deki başlıca destinasyonları (Türkiye, İspanya, Yunanistan ve Mısır) için 2021 yaz sezonuna yönelik otel ve uçuş programının yüzde 95’ini rezervasyona açtığını duyurdu.

Anex Tour, Bucher Reisen ve Öger Tours tur operatörleri Antalya’da 419, Ege ve Bodrum’da 30, Dalaman’da 25 olmak üzere 2021 yaz sezonunda toplam portföyündeki 504 otelde tatil paketleri sunacak.

TÜRKİYE’DE 5 NOKTAYA UÇACAK

Anex Group, ilk etapta üç markasıyla İzmir, Bodrum, Dalaman, Gazipaşa ve Antalya’ya toplam 560 uçuş planlıyor.

ANEX GROUP’UN YUNANİSTAN PROGRAMININ DETAYLARI

Anex Tour ve Bucher Reisen, Yunanistan’da ise portföyündeki 340 otel için tatil paketi sunacak. Alman tur operatörünün Yunanistan’daki otel portföyünün dağılımı şu şekilde: Girit’te 211 otel, Rodos’ta 119 otel ve Kos’ta on yeni otel.

Anex Tour ve Bucher Reisen, havayolu firmaları Condor, Corendon, Eurowings ve Sundair ile Almanya’nın sekiz havalimanından haftada 16 sefer gerçekleştirmeyi planlıyor.

2021 YAZ SEZONU İSPANYA PROGRAMI

Anex Group, “Anex Tour” ve “Bucher Reisen” markalarıyla 2021 yaz sezonunda Mallorca’da Iberostar Alcudia Park, Prinsotel La Dorada, Protur Biomar ve Protur Sa Coma Playa dahil on yeni otelde tatil imkanı sunacak.

Balear Adaları’nda ise iki marka aracılığıyla toplamda 140 otelde rezervasyon yapılabilir.

Tenerife Adası programında ise, Hotel Best Jacaranda, Iberostar Bougainville Playa ve Be Live Experience La Nina otellerinin de aralarında bulunduğu toplam altı otel var.

Diğer yandan Anex Group’un 2021 yaz programı kapsamında Gran Canaria’da 34, Fuerteventura’da 33 otel yer alıyor.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde İspanya programına daha fazla otel ilave edilecek.

Her üç markayla da (Anex Tour, Bucher Reisen ve Öger Tours) rezervasyon yapılabilen Mısır destinasyonu için Kızıldeniz’de 130 otel seçeneği bulunuyor.