Skalite buluşması bu defa online

Bu yıl 23. kez düzenlenen Skalite buluşması bu defa online olarak gerçekleştirildi. Zorlu geçen 2020 yılının ardından Skal International İstanbul Kulübü, turizme hayat veren değerli üyelerini, adlarına Turizm Akademisyenlerinin önderliğinde başlatılan “Hatay’a Hayat Ver Turizm Ormanı Sosyal Projesi”ne fidan bağışlayarak ödüllendirdi.

Seyahat ve turizm endüstrisinin tüm paydaşlarını ve sektörün önemli isimlerini bir araya getiren Skal İstanbul Kulübü, 1998 yılından beri kesintisiz olarak yapılan ve kalite odaklı tek ödül olan Skalite toplantısı için bu defa online ortamda bir araya geldi. Skal International içindeki en büyük kulüp olan Skal İstanbul Kulübü’nün düzenlediği bu özel geceye dünyadan da ilgi oldu. Online toplantıya Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal Türkiye Federasyon Başkanı Savaş Çolakoğlu, Skal Türkiye Bölge Başkanları, geçmiş dönem Dünya Başkanları Salih Çene ve Hülya Aslantaş, Türkiye Otelciler Birliği Başkanı ve Eresin Hotel Başkan Yardımcısı Müberra Eresin dışında Amerika’dan Skal International Başkan Yardımcısı Burçin Türkkan, İspanya’dan Skal International CEO’su Daniela Otero, Fransa’dan Skal International Geçmiş Dönem Dünya Başkanı ve Skal International Paris Kulübü Başkanı Karine Coulanges, İtalya’dan Skal International Roma Kulübü Başkanı Paolo Bartolozzi ve Avustralya’dan Skal International Sidney Kulübü Başkanı Malinda Brown gibi önemli isimler katıldı. Gecede ünlü piyano sanatçısı ve besteci Tuluyhan Uğurlu da online olarak canlı performans sergiledi. Skalite buluşmasını müziğiyle onurlandıran Uğurlu, yeni yıl için iyi dileklerde bulundu.

Skalite anıları ve yeni yıl dilekleri paylaşıldı

Skal İstanbul Başkanı Ayşe Önen’in konuşmasıyla başlayan ve Skal İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Devrim Yalçın’ın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda tüm Skal İstanbul üyeleri ve eski başkanları geçmiş yıllarda yapılan Skalite Törenleri ile ilgili anılarını paylaşarak yeni yıl mesajlarını ilettiler.

Anlamlı hediye

Önen, “Bir arada, iyi dileklerimizle güçlenerek, mutlu anılarla moralli bir şekilde 2020’yi geride bırakacak, 2021’e umutlarımızı tazeleyerek gireceğiz. Sağlık, sevgi, barış, mutluluk hep beraberinizde olsun.” diyerek toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Önen ayrıca, sanatçı Tuluyhan Uğurlu’ya Geçmişi, Günümüzü ve Geleceği sembolize eden üç fidan bağışı sertifikasını takdim etti.