İş hayatının ofis ve müşteri deneyimi girişimi: Ofiste Her Şey

Yüzde 100 yerli bir ofis ve müşteri deneyimi girişimi Ofiste Her Şey hizmete açıldı.

Yenilikçi ve modern yaklaşımlarla oluşturulan mekânsal kurgusuyla, hedef kitlenizle organik bir bağ kurmanıza katkıda bulunacak Türkiye bazlı girişim projesi, Ofiste Her Şey; 2021 yılından itibaren iş hayatının ve finans sektörünün kalbi Levent’te, sektör profesyonellerinin hizmetine açıldı.

Gün geçtikçe artan talep ve ihtiyaçlara cevap verebilen geniş ürün gamı ve 20 yıllık tecrübesi ile, sektörün birçok alanında uzmanlaşan Mod Tasarım tarafından, 4 milyon TL üzerinde ve yaklaşık 5 yıllık yatırım hedefiyle kurulan Ofiste Her Şey’in sektörde yeni bir dönemin kapısını aralayacağını ifade eden Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim “Pandemiye rağmen sektörün ihtiyaç duyduğu bir konuda, yüksek büyüme potansiyeline sahip bir girişim yatırımı yapmaktan çekinmiyoruz. Sektörün beklentisini ve pandemi şartlarını da göz önüne alırsak 2021 yılında ağırlıklı olarak iç pazarda hizmet veren yerel ve global markalarımızla iş birliği kuracağımızı ön görüyoruz. İlerleyen dönemde de ağırlıklı olarak yurtdışında varlık gösteren uluslararası markaları da Ofiste Her Şey’de ağırlayarak, global pazardan da Türkiye adına pay almayı hedefliyoruz” dedi.

%100 yerli bir deneyim girişimi

İçerisinde yer alan farklı boyutta sergileme alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile markaların, sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurmasına olanak sağlayacak olan Ofiste Her Şey ile sektöre bir showroomdan çok daha fazlasını sunduklarını belirten Ercan Sicim “Bizim gerçekleştirdiğimiz, aslında %100 yerli olan bir ofis ve müşteri deneyimi girişimi. Ofiste Her Şey’de yer alacak farklı alanlarda uzmanlaşmış iş birlikçi markalarımız ile ofis, mobilya, inşaat, tasarım ve mimari sektörlerine hizmet vermeye başladık. Firmalarımız ile kurduğumuz bağlantılar sayesinde bünyemizde yer alacak herkesle oluşturacağımız birebir etkileşimler sayesinde, markaların her yıl %25 oranında ürün-hizmet gelişimlerine katkıda bulunmayı istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Firmaların yıllık cirolarında üç katı pozitif hareketlendirme

Markaların, müşterilerine profesyonel ve yenilikçi bir anlayışla kısa sürede hızlı çözümler sunmalarına, operasyonel yüklerini proaktif bir yaklaşımla hafifletmelerine olanak sağlayacak olan, müşteri talebinin tek bir noktadan çözülmesine yönelik bir iş oluşumu Ofiste Her Şey’in içerisinde yer alan firmaların yıllık cirolarında yaklaşık üç katı bir pozitif hareketlendirme oluşturması bekleniyor.

Markanız için 365 gün görünürlük fırsatı

Proje dahilinde yer alan her biriminde, markanızı profesyonel ağın bir parçası haline getirecek olan Ofiste Her Şey, çağrı merkezi sektörü, ofis mobilyaları, ofislerde kullanılabilecek yapı malzemeleri dahil olmak üzere ofise dair her şeyi bir arada bulmak isteyen firmalar, işverenler, sektörel sivil toplum kuruluşları gibi sektörün tüm paydaşlarının kullanımına açılıyor. Standart showroom anlayışını da deneyim merkezi yaklaşımı ile değiştirerek markanıza, yılın 365 günü görünürlük fırsatları sunmaya geliyor.

Ofiste Her Şey’de markanız için her şey bir arada…

Markanıza dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim merkezi konsepti sunan Ofiste Her Şey, davetkar, etkileyici ve canlı mekan tasarımlarıyla sektör profesyonellerinin hizmetine sunuluyor.

Ofiste Her Şey; davetkar, etkileyici ve canlı…

İş hayatının merkezi Levent’te yer alan Ofiste Her Şey, kahvenizi alıp çalışabileceğiniz, 200 m2 teraslı, konforlu ve rahatlatıcı sosyalleşme alanları ile, size ve markanıza, yenilikçi ve modern bir deneyim merkezi sunmayı vadediyor.

Ofiste Her Şey, içerisindeki her biriminde, müşterilerinize profesyonel ve yenilikçi bir anlayışla kısa sürede hızlı çözümler sunmanıza olanak sağlarken, sektör profesyonelleriyle organik bir bağ kurabileceğiniz mekânsal kurgusu ile de sizi profesyonel ağın bir parçası haline getiriyor. Çok yakında mimarlar, çağrı merkezi sektörü, sektörel sivil toplum kuruluşları gibi sektörün tüm paydaşlarının kullanımına açılacak Ofiste Her Şey, standart showroom anlayışını da deneyim merkezi yaklaşımı ile değiştirerek markanıza, yılın 365 günü görünürlük fırsatları sunmaya geliyor.

Sektör profesyonellerine markanızı doğru tanıtın…

Müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, titizlikle tasarlanan ofis ve showroom deneyimi Ofiste Her Şey, içerisinde yer alan ‘Ürün ve Marka Kütüphanesi’ ile markanızın sesini daha doğru ve yüksek sesle duyurmanıza imkân veriyor. Yalnızca nihai ürünlerin değil, farklı renk ve dokularda malzeme alternatiflerinin de sergilendiği alanları sayesinde, müşterilerinize markanızı yerinde deneyimleme fırsatı sunuyor.

Sektör paydaşlarının yer döşemelerinden ofis halılarına, dekoratif elemanlardan ofis mobilyalarına tüm malzemeleri desen ve renk alternatifleri ile görebileceği, ofislerinde kullanabilecekleri her şeyi bir arada bulabilecekleri ürün ve malzeme kütüphanesi; Ofiste Her Şey’in markanıza yılın her günü görünürlük sunduğu olanaklardan sadece bir tanesi…

Markanıza yılın 365 günü görünürlük sunan bir kompleks

Ofiste Her Şey, size ve markanıza en uygun çözümü sunma hedefiyle kurgulandı. İçerisinde bulunan 5 m2’den 100 m2’ye kadar farklı boyut ve avantajlara sahip 4 alternatifli sergileme alanı ile markanızın ihtiyacına en uygun sergileme alanına sahip olma şansını kaçırmayın. Ofiste Her Şey’in hedef kitlenize yönelik sergileme fırsatı sunduğu seperatörlerle ayrılmış doğal etkileşime imkân veren alanları, özenle tasarlanmış platformları veya çok yönlü sergileme alanları alternatifleri sayesinde, markanız için tanımlanan alanları kendi seçimleriniz ile yönlendirebilir ve markanızı sektör profesyonellerine en doğru şekilde tanıtabilirsiniz.

Kolektif iş birlikleri, paylaşımlı ofis alanları ve sosyal alanları dahil olmak üzere yapı içerisinde yer alan her biriminde sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet vermeye geliyor. Sizler de markanıza özel, şaşırtıcı ve sergileme alanlarında, ürünlerinizin ön plana çıkmasını sağlayacak mekânsal tasarımlar sunan Ofiste Her Şey dünyasının bir parçası olmak için şimdiden yerinizi alın.