QM Awards 2020’de ikinci tur başladı

QM Awards, 11. kez sahiplerini bulmak için hazır. 11. yılını kutlayan QM Awards 2020 Ödülleri’nde heyecan ikinci tur oylaması ile devam ediyor.

QM Awards 2020 ikinci tur oylaması, 15 Şubat – 1 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek ve ödüller muhteşem bir gala gecesiyle sahipleriyle buluşacak.

Turizm endüstrisindeki kalitenin zirvesi niteliğinde olan QM Awards, kalite vurgusu ve yönetimi ile ilham veren markaların, kurumların ve bireylerin çalışmalarını takdir etmek amacıyla GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 11 yıldır düzenleniyor.

QM Awards, turizm endüstrisinde yükselen standartları belirleme ve takdire sunma misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

100 BİNİ AŞKIN KATILIMCI VE GÜÇLÜ ETKİLEŞİM İLE İKİ AŞAMALI OYLAMA

Kazananları seçmek için dört haftalık zaman diliminde iki ayrı süreçten oluşan anket bu yıl 5 dilde oylanıyor.

QM Awards, 100 bini aşkın ziyaret ile sektör profesyonellerinin katılımıyla turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü bir etkileşim ağı oluşturuyor. Bu etkileşim ile oylama anketinde yer alan markalar, turizmin tüm paydaşları ile buluşmanın ve kendilerini ifade etmenini avantajını yakalıyor.

İKİNCİ TUR OYLAMANIN KURALLARI

I. tur QM Awards 2020 oylaması; birinci turdaki gibi GM okurlarına ve turizm endüstrisine e-posta ve www.gmdergi.com, www.qmawards.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile sunulacak.

İkinci turda adaylar birinci turda kullandıkları e-mail adresi ile yine bir kez oy kullanabilecek.

Oylama anketi tamamlandıktan sonra kişilerin mailine gelen anket onay linki tıklanarak oy işlemi tamamlanıyor.