Tourism Diary 2. Sayısı hazırlıkları başladı

Tourism Diary bir Turizm Günlüğü dergisidir.

Türkiye’nin turizm hareketliliğine katkıda bulunmak amacıyla yayın hayatına giren Tourism Diary dergisinde ikinci sayı heyecanı başladı.

Yerli-yabancı turistlere rehber olmak için okurlarıyla buluşmaya hazırlanan Turizm Dergisi Tourism Diary, Eylül-Ekim-Kasım aylarını kapsayan ikinci sayısında mevsim geçişlerinin en güzeli olan sonbaharda gezilebilecek en iyi rotalardan yılbaşı ve noel için gezi planı yapan seyahatseverlere kadar her şeyi düşündü.

Tourism Diary - turizm dergisi

#TGilekeşfet ‘meye meraklı okurları için güncel ve eğlenceli turizm dünyasından en yeni gelişmeleri mercek altına alan Tourism Diary, bu sayısında kamp ve gastronomi müdavimlerine de çok özel önerilerle gelmeye hazırlanıyor.

Bilinmeyen ve az bilinen yerleri #TGilekeşfet mottosuyla sunan Turizm Günlüğü, Tourism Diary Dergisi ile Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışı turizm hareketliliğine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Siz de 2. Sayımızda haber ve reklam ile yer almak istiyorsanız iletisim@turizmgunlugu.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tourism Diary Dergisi’ne dijital platformlardan (magzter.com/Tourism-Diary-1-sayi – dijitalbasin.com/Tourism-Diary-1-sayi) ve turizmgunlugu.com (Tourism Diary01) üzerinden erişilebilirsiniz.

İkinci sayımız yayınlanmıştır. Okumak için tıklayın: Tourism Diary02