TD MAG seyahat dergisi 2. sayısı okurlarıyla buluştu

Turizm ve seyahat dergisi Tourism Diary 2. Sayı çıktı!

Last Updated on 7 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Seyahate dair konuları herkese hitap eden bir yaklaşımla ele alan seyahat dergisi Tourism Diary, bilinmeyenlerin ve az bilinenlerin keşfi için okurlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Üç aylık periyotlarla yayınlanan Tourism Diary’nin ikinci sayısına dijital platformlar üzerinden ulaşılabiliyor.

Yoğun geçen günlük yaşamın içerisinde okurlarına nefes alabilmeleri için birbirinden güzel destinasyon önerilerini #TGilekeşfet mottosuyla sunan TD MAG seyahat dergisi, Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışı turizm hareketliliğine katkıda bulunmaya devam ediyor.

SONBAHAR SEÇKİLERİ

Tourism Diary Dergisi, ikinci sayısında; yılın en güzel mevsimi sonbaharın gelişini birbirinden güçlü dosya konularıyla karşılıyor.

Sonbaharın aşk kokan en iyi yurt içi ve yurt dışı rotalarını, en popüler sonbahar duraklarını, spor meraklıları için en iyi yürüyüş ve ekstrem adreslerini, yüksek modanın sonbahar koleksiyonlarını, en özel yoga programlarını ve uzun yolda giderken dinlenebilecek çalma listelerini okurlarıyla buluşturuyor.

SEYAHAT YAZARLARINDAN EN ÖZEL KONULAR

Görsel tasarım yönetmenliğini tecrübeli Tasarımcı Berkant Aşık’ın yaptığı derginin bu sayısında; alanında uzman yazarlar, seyahat severleri harekete geçirecek en özel konuları kaleme aldı:

  • Seyahat Yazarı Sahra Gülal; sizi, ünlü Şarkıcı Teoman’ın İstanbul’da Sonbahar parçası ile şehrin floristik müzesini keşfe çağırırken, Sofya’dan Filibe’ye uzanan dopdolu bir Bulgaristan seyahatine götürüyor.
  • Mevsimin hafta sonlarını dibine kadar yaşamak isteyenleri ise Bolu yaylalarına davet ediyor; en özel rotaların Seyahat Yazarı Mürde Deniz Berksan.
  • “Gerçek bir doğa tatili yapmak için kamp malzemeleri listesinde neler olmalı?” sorusuna ışık tutan Gezgin ve Seyahat Blogger’ı Melih Daşgın, en iyi önerilerini sizler için sıralıyor.
  • Noel ve yılbaşı heyecanını en özel nehir turlarıyla karşılamak isteyenlere Cruise turlarının önde gelen markalarından Cruisera, program detaylarını açıklıyor.
  • Cruisera ile eşsiz bir nehir turuna çıkan Seyahat Yazarı Ali Dağlar ise gizemli Ren Nehri’nin hikayesiyle düşlerinizi gerçek kılmaya geliyor.
  • İngilizce yayın yapan yeni nesil sosyal seyahat ağı Travelinsightpedia‘nın seyahat yazarlarından biri olan Mislav Trconic, Londra’da gezilecek en güzel noel yerlerini listeliyor.
  • SECONDAudits’in Kurucusu Mustafa Oğuz ise İstanbul’da füzyon mutfağını deneyimleyebileceğiniz en iyi 6 restoranı okurları için paylaşıyor.

TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

Tüm sayılarına dijital platformlardan Turkcel Dergilik Tourism Diary Mag 2 Sayı , magzter.com/Tourism-Diary-2-sayi ve dijitalbasin.com/Tourism-Diary-2-sayi üzerinden erişilebiliyor.

TD MAG’in Aralık-Ocak-Şubat aylarını kapsayan 3. Sayısına haber ve reklam vermek isteyenler iletisim@turizmgunlugu.com adresine mail atabilirler.