Tourism Diary Mag dopdolu 3. sayı içeriğiyle sizlerle…

Gezi degileri
Turizm seyahat dergisi Tourism Diary 3. sayı çıktı!

Last Updated on 7 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Türkiye’nin en çok özgün içeriğe sahip seyahat & gezi dergisi Tourism Diary Magazine 3. sayısı çıktı! Gezi dergileri.

Mevsimlerin en şiirsel olanıdır kış. Dışarıdaki kar havasının tadını, yeni yılın gümbür gümbür gelen coşkusunu ve Şubat ayının en romantik gününü seyahatlerle geçirmek gerekir. Tourism Diary Aralık-Ocak-Şubat 2021-22 sayısında yeni keşifleri size getiriyoruz.

Dünyanın en etkileyici buz otelleri. Sahra Gülal ile kışın tadını çıkarabileceğiniz en güzel dağ evi ve otelleri. Tur Rehberi Cengiz Harun Arıkan ile Türkiye’nin en iyi kayak merkezleri. Seyahat yazarları Aynur Tattersall ve Melih Daşgın’dan en iyi kış destinasyonları: Erciyes ve Svalbard. Kış seyahati için en göz alıcı kombinler. Markaların 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonları. Yeni nesil sosyal seyahat ağı Travelinsightpedia ile büyüleyici yurt dışı adresleri. Sibel Gür ile yılbaşı için en iyi tavsiyeler. SECONDAudits’in Kurucusu Mustafa Oğuz’dan en iyi restoran önerileri. Aşk dolu 14 Şubat rotaları. En iyi yılbaşı müzikleri. Sağlıklı bir yılbaşı için en iyi öneriler. Dünyadan ilginç yılbaşı gelenekleri. Yeni yılı evde karşılayacaklara birbirinden şahane aktiviteler ve daha fazlası Tourism Diary Magazine 3. sayısında! Gezi dergileri.

TD Magazine tüm sayılarını okumak için tıklayın:

Turkcell Dergilik:
Tourism Diary Mag 1 Sayı
Tourism Diary Mag 2 Sayı
Tourism Diary Mag 3 Sayı
Tourism Diary Mag 4 Sayı
Magzter: magzter.com/Tourism-Diary
Dijital Basın: dijitalbasin.com/Tourism-Diary
Turizm Günlüğü: Dergiler

#TGilekeşfet , deneyimle ve en iyi keşif anlarını #TourismDiaryMag etiketiyle bizimle paylaş. Instagram hesabımızı takip etmeyi unutma: @turizmgunlugu

Tourism Diary’nin gelecek sayısında (Mart-Nisan-Mayıs 2022) yer almasını istediğiniz haber ve reklam isteklerinizi iletisim@turizmgunlugu.com adresine iletebilirsiniz.