Misafirlerinize benzersiz bir teknoloji deneyimi yaşatın

Nevotek’in sunduğu otel teknoloji cozumu ile misafirler, Netflix, Amazon Prime, YouTube, Spotify gibi uygulamalar aracılığıyla istedikleri film, dizi veya müziklere erişim sağlayabilir.

Günümüzde neredeyse herkes, Netflix, Amazon Prime, HBO, Spotify gibi popüler içerik platformlarına aboneliklerini içeren bir akıllı cihaz taşıyor. Artık otel misafirleri tıpkı evlerinde olduğu gibi, konakladıkları otellerde de kişisel cihazlarındaki bu içerikleri ve platformları hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde TV üzerinden izlemek istiyor.

Nevotek’in IPTV ve Cast çözümü otel televizyonunu, misafirlerinizin kendi mobil cihazlarından tercih ettikleri medyayı yayınlayabilecekleri harici bir ekrana dönüştürüyor. En önemlisi de konuklar oturum açma bilgilerinin saklanmadığını bilerek, kişisel medya hesaplarına güvenli bir şekilde erişebilme imkânı bulabiliyor.

200.000’den fazla içerik

Nevotek’in sunduğu otel teknoloji çözümü ile misafirler, Netflix, Amazon Prime, YouTube, Spotify gibi uygulamalar aracılığıyla istedikleri film, dizi veya müziklere erişim sağlayabilir. Dolayısı ile konuklar ister Amazon Prime’da yarım kalan filmini, ister Netflix dizilerinin yeni bölümlerini ister Spotify’da listelerini veya Youtube’da en sevdikleri TV programının son bölümünü otel odasındaki TV üzerinden izleyebilir, üstelik şahsi erişim şifrelerini hatırlamak veya genel bir cihazda oturum açmak zorunda kalmadan bunu zahmetsizce yapabilirler.
NevoCast çözümü, halihazırda kullanılan ekran yansıtma çözümlerinden farklı olarak, içerik yayınlanmaya başladıktan sonra süreç, yayın sunucusuna aktarılır ve bu da konukların izlediği içeriğin kesintiye uğratmadan iOS veya Android cihazlarını kullanmaya devam etmelerine olanak tanır. Ekran yansıtma çözümlerindeki gibi herhangi bir ses-görüntü kaybı yaşanmaz.

Misafirler bugün ekstra uygulama indirme zahmetine girmeden, günlük alışkanlıklarını değiştirmeden teknolojiye kolay erişim talep ediyor.

Oteller NevoCast ile misafirlerinin kişisel deneyimlerini güçlendirebilir. Burada tek ihtiyaç konuğun şahsi mobil cihazı ve otel televizyonu.

• Odadaki televizyon ile otomatik eşleştirme
• Yalnızca kendi cihazlarını kullandıkları temassız bir kullanıcı deneyimi
• Netflix, Amazon Prime, HBO, Hulu ve YouTube vb. dahil olmak üzere 2.000’den fazla uygulama için yayın yapma.

Misafirlerinize ekstra güvenlikli Cast Çözümü sunun

• Herhangi uygulama kullanmadan kendi cihazlarındaki uygulamaları yayınlamak için anında erişim
• TV’de kullanıcı ve şifre bilgilerini girmek zorunda kalmadan kişisel hesaplarına erişim
• Kişisel uygulama hesaplarına ne zaman ve nasıl erişeceklerinin tam kontrolü

Hızlı ve kolay erişim

Temassız bağlantımız ile misafirler 3 adımda NevoCast’e erişebilir.

Nevotek’in İnteraktif TV çözümü NevoTV ve NevoCast ile kişiselleştirilmiş hizmetler ve eğlence deneyimi sunabilir, kişiselleştirilmiş misafir deneyimini, geliştirdiğimiz özelleştirilmiş teknolojiler ile güçlendirebilirsiniz.