Eresin Hotels’de üst düzey atama

Last Updated on 4 Mart 2022 by Turizm Günlüğü

Eresin Hotels’de bir atama daha… 30 yıldan fazla süre boyunca Eresin Hotels bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Mehmet Emin Yalçınkaya, Eresin Hotels Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Konaklama sektörünün önemli zincir markalarından Eresin Hotels’de bir atama daha gerçekleşti. Kısa bir süre önce Semih Altun’un Eresin Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı; Aysun Özkara’nın ise Eresin Hotels Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanmasının ardından Mehmet Emin Yalçınkaya Eresin Hotels Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Mehmet Emin Yalçınkaya, sahip olduğu insan kaynağını uzun yıllar elinde tutmasıyla tanınan Eresin Hotels’in bünyesinde 30 yıldan fazla bir süre boyunca çeşitli görevlerde bulunmuştu.

SEKTÖRE ÖNEMLİ KATKILARDA BULUNDU

Mehmet Emin Yalçınkaya, üniversite öğrenimi sonrasında 1989 yılında hizmet sektörüne girdi. Eresin Hotels Taxim’de muhasebe müdür yardımcısı olarak iş dünyasına adım atan Yalçınkaya, daha sonra sırasıyla muhasebe müdürlüğü, personel müdürlüğü, idari ve mali işler müdürlüğü gibi görevlerde bulundu.

Eresin Hotels zincirindeki 4 otel de dahil olmak üzere tüm grubun mali işler direktörü olarak devam eden Yalçınkaya, aynı zamanda yetiştirdiği çok sayıda insan gücü ile sektöre katkıda bulundu.