Yabancı dil seviyelerine göre aylık ücret ödenecek

Yılmaz Taştan Corendon Hotels IK Direktörü
Yılmaz Taştan Corendon Hotels IK Direktörü

Last Updated on 4 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Corendon Playa Kemer ve Grand Park Lara, yabancı dil tazminatı programı ile Corendon otellerinde kalifiye personel istihdam etmek amacı ile başlatacağı Language Plus Programını Nisan ayında hayata geçiriyor.

CORENDON HOTELS “LANGUAGE PLUS PROGRAMI” İLE ÇALIŞANLARIN YABANCI DİL BİLGİSİNİ ÖDÜLLENDİRİYOR

Bu gelişmenin Corendon Hotels çalışanlarını çok mutlu edeceğini ve çalışanların yabancı dil seviyelerine göre aylık olarak ücret alacaklarını açıklayan Corendon Hotels İnsan Kaynakları Direktörü Yılmaz Taştan, görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“Sektörde yabancı dil bilgisine duyulan ihtiyaç ve misafirlerimize daha iyi hizmet vermek adına başlattığımız programda hem mevcut çalışanlarımızı dil bilgisine göre ödüllendirmek hem de yeni alımlarda dil bilgisi nedeni ile grubumuzu tercih edecek personelin başvurusunu desteklemek üzere Language ‘Plus Programı’nı hazırladık.

Bununla birlikte ekibimizin dil eğitimleri ile gelişimlerini de destekliyoruz. Yılda iki kez yapılacak profesyonel sınavlarla yabancı dil bilgisi seviyesini ölçümleyerek ekip arkadaşlarımızın kendilerini bir sonraki dönem için hazırlamasını teşvik ediyoruz.”