Astrid Hotels Bodrum’da üst düzey atama

Astrid Hotel Bodrum Genel Müdürü Ergin Erden
Astrid Hotel Bodrum Genel Müdürü Ergin Erden

Last Updated on 25 Mart 2022 by Yaşar Çelik

Deneyimli otel yöneticisi Ergin Erden, Astrid Hotel Bodrum’un Genel Müdürü olarak göreve başladı.

Bodrum’un en ünlü tatil beldelerinden Yalıkavak ve Gümüşlük bölgeleri arasında yer alan, Koyunbaba Koyu’nun sakin ortamında, Gümüşlük restoranlarına ve Yalıkavak Marina’ya yakınlığı ile elit ve huzurlu bir tatil vadeden Astrid Hotel kapılarını 29 Nisan’da açıyor.

Four Seasons Hotels Sultanahmet

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan deneyimli yönetici Ergin Erden, kariyer basamaklarının ilk adımını Four Seasons Hotels Sultanahmet’de PBX Operatörü olarak attı.

Türkmenistan Yelken Yacht Club 2013

Akabinde, Mustafa Kemal Üniversitesi’nde MBA Master’ına devam eden Ergin Erden, 2013 yılında Türkmenistan’da Yelken Yacht Club’ta Satış ve Pazarlama Direktörü Yardımcısı ve Odalar Bölüm Direktörü olarak ilk yöneticilik görevlerine atandı.

Hampton by Hilton Samsun 2015

Başarılı turizmci 2015 yılında Hampton by Hilton Samsun’da görevine Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam etti. Hampton by Hilton Samsun’un MEA Bölgesi Hampton otelleri arasında “En Çok Gelir Üreten 3. Otel” olmasında önemli rol oynayan deneyimli turizmci büyük bir başarının altına imza attı.

Mercure Hotel Tetovo 2017 / Kıbrıs Akmina Turizm 2018

2017 yılında Accor Hotels bünyesine transfer olarak Mercure Hotel Tetovo’da Genel Müdür pozisyonuna terfi eden Ergin Erden, 2018’de Kıbrıs’da Akmina Turizm Yatırımları grubunun Yatırım Müdürü oldu.

The Museum Hotel Antakya 2019 / Astrid Hotels Bodrum 2022

2019 yılından bu yana dünyanın en büyük müze oteli olan, New York Times’ta da görülmesi gereken yerler listesinde yer alan The Museum Hotel Antakya’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü’nü üstlenen Erden, 2022 yılının Mart ayı itibarıyla Astrid Hotels ailesinde Genel Müdürlük kariyerine devam etmektedir.