SAN TSG ve Fibula Travel ortaklığında yeni yatırım

SAN TSG ve Fibula Travel ortaklığında yeni yatırım
Well Palace Side oteli

Last Updated on 2 Mart 2023 by Turizm Günlüğü

SAN Tourism Software Group ile FIBULA TRAVEL ortaklığında hayata geçirilen yeni otel yatırımı, 2023 sezonunda hizmete açılıyor. İşte Well Palace Side oteli hakkındaki detaylar…  SAN TSG ve Fibula Travel ortaklığında yeni yatırım

Turizm teknolojileri konusunda çözüm üreten SAN Tourism Software Group ile Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren tur operatörü FIBULA TRAVEL ortaklığıyla satın alınan Well Palace Side (eski adıyla Side Crown Charm Palace) 2023 sezonunda hizmete açılıyor.

4 BLOKTA TOPLAM 325 ODASIYLA HİZMET VERECEK

“Ultra Her Şey Dahil” konseptiyle yeni sezonda misafirlerini ağırlayacak olan Well Palace Side, 4 blokta toplam 325 odası, muhteşem doğası ve denizi ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmak için hazırlanıyor.

WELL PALACE SİDE OTELİNİN KONUMU

Side, Evrenseki Mevkii’nde bulunan 12.500 m2’lik alana kurulmuş 5 yıldızlı otel, Manavgat şehir merkezine 12 km, antik kent Side’ye 7 km ve Antalya Havalimanı’na 60 km mesafede bulunuyor.  SAN TSG ve Fibula Travel ortaklığında yeni yatırım

SAN TSG 70’TEN FAZLA ÜLKEDE SEYAHAT TEKNOLOJİLERİ ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

SAN Tourism Software Group, 30 yıldır turizm ve seyahat teknolojileri üzerine geliştirdiği yazılımlarını hem yurt içi hem de yurt dışı kanallarda 5 binden fazla otel ve acentenin kullanımına sunmuş olup 70’ten fazla ülkede hizmet vermektedir.

SAN TSG’NİN ÜÇÜNCÜ OTEL YATIRIMI OLACAK

Konaklama sektöründe her yıl yeni bir oteli bünyesine katma hedefiyle yola çıkan SAN TSG, Toka Bodrum Hotel ve Happy Hotel Kalkan otellerinden sonra şimdi de yeni satın aldığı Well Palace Side ile büyümeye devam ediyor.

EROL TÜRK: KONAKLAMA SEKTÖRÜNDE YATIRIMLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk, yeni otel yatırımına ilişkin “Fibula Travel ile yapmış olduğumuz bu güzel yatırımın, geniş perspektifli ve başarılı olacağına inanıyorum. Well Palace Side otelinin hayırlı olmasını diliyorum. Konaklama sektöründe yatırımlarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini paylaştı.

AYHAN MAVİSU: KONAKLAMA SEKTÖRÜNDEKİ VARLIĞIMIZI BÜYÜTÜYORUZ

Fibula Travel Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Mavisu ise; “SAN Tourism Software Group ile yapmış olduğumuz Well Palace Side yatırımı ile konaklama sektöründeki varlığımızı büyütüyoruz. Bu yatırım, halihazırda devam eden çalışmalarımızla beraber her iki grup açısından da çok önemli bir hamle oldu. Yeni konseptiyle Well Palace Side Türk turizmine uzun yıllar hizmet edecek” dedi.

FIBULA TRAVEL’IN DİĞER OTEL YATIRIMI 2024 YILINDA AÇILACAK

Balkan pazarının önemli tur operatörlerinden biri olan Fibula Travel, Romanya, Bosna Hersek, Makedonya, Kosova ve Sırbistan’da faaliyet gösteriyor.

Fibula Travel, son dönemde Avrupa pazarında da hedef büyüterek yatırımlarına devam ediyor.

Fibula Travel, Antalya Boğazkent’te bulunan Siam Elegance Hotels&SPA ve Kuzey Makedonya’da bulunan Izgrev Hotel SPA&Aquapark yatırımları ile konaklama sektöründe de hizmet veriyor.

Grup bünyesinde yer alacak, şu anda inşaatı devam eden 5 yıldızlı ve 500 odalı Nixie Hotel ise 2024 yılında hizmete girecek.