Accor’un Türkiye Yönetiminde Üst Düzey Atama

Accor'un Türkiye Yönetiminde Üst Düzey Atama
Accor Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı Sinan Köseoğlu

Last Updated on 4 Ekim 2023 by Turizm Günlüğü

Accor, Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcılığı görevine Sinan Köseoğlu’nu getirdi.  Accor’un Türkiye Yönetiminde Üst Düzey Atama

Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik ve Türkiye’de 1000’i aşkın otel bulunan ağırlama grubu Accor, Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcılığı görevine Sinan Köseoğlu’nu getirdi.

Köseoğlu, Accor’un ülke genelindeki prestijli premium, orta ölçekli ve ekonomi markaları portföyünün operasyonlarını denetlemenin yanı sıra yüksek mükemmellik standartlarını ve misafir memnuniyetini sağlamaktan sorumlu olacak.

Köseoğlu; turizm ve otelcilik sektöründe otuz yılı aşkın bir süredir Orta Doğu, Rusya, BDT ve Asya gibi önde gelen bölgeleri kapsayan geniş bir tecrübeye sahip. Son olarak Abu Dhabi National Hotels’te Varlık Yönetimi Başkan Yardımcısı olarak görev alan Köseoğlu’nun yeni görev yeri ise İstanbul olacak.

PAUL STEVENS: GRUP OPERASYONLARININ SÜREKLİ BAŞARISINA VE BÜYÜMESİNE KESİNLİKLE KATKIDA BULUNACAKTIR

Accor Orta Doğu, Afrika ve Türkiye COO’su Paul Stevens, atama hakkında şunları söyledi: “Kariyerini üst düzey konaklama deneyimleri geliştirmeye adamış olan Sinan Köseoğlu’nun atanması, Accor Türkiye’nin sektörde olağanüstü hizmet ve kalite sunma konusundaki kararlılığını daha da güçlendiriyor. Köseoğlu’nun zengin uzmanlığı ve geniş ağı, grup operasyonlarının sürekli başarısına ve büyümesine kesinlikle katkıda bulunacaktır. Sinan Köseoğlu’nu Accor’un yeni Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak görmekten mutluluk duyuyoruz.”  Accor’un Türkiye Yönetiminde Üst Düzey Atama

SİNAN KÖSEOĞLU: ACCOR AİLESİNE KATILDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM

Accor Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı Sinan Köseoğlu ise yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Yıllar sonra tekrar Accor ailesine katıldığım için çok mutlu ve gururluyum. Bölgede etkileyici bir portfolyo ile hizmet veriyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Otellerimizde operasyonel hizmetlerimizi geliştirmek adına önemli adımlar atabileceğimize inancım tam. Misafirlerimiz için mükemmel deneyimler yaratmak önceliğimiz ve bu hedefe ulaşmak için tüm ekiplerimiz ile birlikte hareket edeceğiz.”

Türkiye genelinde 63 otel ve 13 bin 341 oda ile hizmet veren Accor bünyesine 2024 senesine kadar 12 otelin daha katılması bekleniyor.