Swissôtel Uludağ Bursa’da Yeni Atamalar

Last Updated on 18 Ekim 2023 by Turizm Günlüğü

Swissôtel Uludağ Bursa’da yeni atamalar… Açılışa hazırlanan Swissôtel Uludağ Bursa’nın ekibine Satış Direktörü Gamze Eren, SPA ve Wellness Direktörü Lara Kefi ve Executive Chef Güngör Taş katıldı.

SATIŞ DİREKTÖRLÜĞÜNÜ GAMZE EREN ÜSTLENECEK

2007 yılından bu yana Türkiye’nin farklı şehirlerindeki lider otelcilik gruplarının satış departmanlarında görev alan Gamze Eren, Satış Direktörü olarak Swissôtel Uludağ Bursa kadrosuna katıldı. Swissôtel Uludağ Bursa’da yeni atamalar

Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra kariyerine Mövenpick’te başlayan Gamze Eren, Accor bünyesinde yer alan Swissôtel ve Fairmont gibi lüks otel zincirlerinde farklı pozisyonlarda çalıştı. Sektörde geçen 16 yılın ardından Uludağ’ın ilk uluslararası markası Swissôtel Uludağ Bursa’da Satış Direktörü görevine başladı.

SPA VE WELLNESS DİREKTÖRLÜĞÜ’NE LARA KEFİ ATANDI

Kaliforniya Üniversitesi ve Uluslararası Spor, Aerobik ve Fitness Federasyonu’nda aldığı wellness eğitimleriyle lüks otel gruplarında çeşitli departmanlarda çalışan Lara Kefi, sektörde edindiği deneyimlerin ardından Swissôtel Uludağ Bursa SPA ve Wellness Direktörlüğü’ne atandı. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki lider otel gruplarının müşteri ilişkilerinin yanı sıra SPA ve wellness departmanlarında da çalışan Lara Kefi, bedenen ve zihnen yenilenme felsefesini benimseyen Swissôtel Uludağ Bursa’ya deneyimleriyle katkı sağlayacak.

GÜNGÖR TAŞ MUTFAKTA FARK YARATACAK

Sektördeki 19 yılı aşkın deneyimiyle yurt içi ve yurt dışındaki seçkin otel zincirlerinde Executive Chef ve Sous Chef olarak görev alan Güngör Taş, mutfak sanatlarındaki yeteneğini Executive Chef olarak Swissôtel Uludağ Bursa’ya taşıyor. Lise yıllarında başlayan aşçılık tutkusunu eğitimler ve sertifikalarla taçlandıran Güngör Taş, Swissôtel Uludağ Bursa’nın sürdürülebilir mutfağında benzersiz lezzetlere imza atacak. Lokal üreticileri destekleyerek mevsimsel ürünler kullanmaya önem veren Taş, sıfır atık felsefesiyle oluşturduğu reçetelerle Swissôtel Uludağ Bursa’da fark yaratacak.