Son Dakika: THY Bu Akşam 19.00-22.00 Aralığındaki Uçak Seferlerinin İptal Edildiğini Duyurdu

Türk Hava Yolları'nın Reklam Harcamaları Dikkat Çekiyor: Altyapı Sorunlarına Rağmen Reklama Milyarlar Akıyor
Türk Hava Yolları'nın Reklam Harcamaları Dikkat Çekiyor: Altyapı Sorunlarına Rağmen Reklama Milyarlar Akıyor

Last Updated on 1 Kasım 2023 by Turizm Günlüğü

Türk Hava Yolları (THY) tarafından yapılan son dakika açıklamasında, bu akşam 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan uçak seferlerinin, yaşanan network sorunu nedeniyle iptal edildiği bildirildi. Son Dakika: THY

Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan açıklamada, “Maalesef yaşanan teknik aksaklık nedeniyle bu akşamın uçak seferlerini iptal etme kararı aldık. Tüm yolcularımızdan özür diliyoruz. İptal edilen seferlerle ilgili biletleri olan yolcularımızın mağduriyetlerini en aza indirmek için tüm ekiplerimiz seferber olmuştur.” ifadelerine yer verildi.

Türk Hava Yolları, iptal edilen seferlere bilet almış olan yolculara, yeni uçuş tarihi veya tam iade seçenekleri sunacağını belirtti. Ayrıca, yaşanan aksamaların en kısa süre içerisinde giderilmesi için teknik ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığı bilgisi paylaşıldı.

Yolcuların uçuş ve bilet değişiklikleri hakkında detaylı bilgi almak için THY’nin resmi internet sitesini ve çağrı merkezini ziyaret edebileceği belirtildi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, biletleme ve rezervasyon işlemlerinde yaşanan aksaklıkların ardından resmi X sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

‘SEFERLER İPTAL EDİLDİ’

Gerekli sorunun giderilmesi için çalışmaların hızla başlatıldığını belirten Üstün paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Network altyapısında yaşanan sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamalar yaşanmaktadır. Sorunun giderilmesi ve yolcularımızın mağdur olmaması adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır.Söz konusu  aksaklık için özür dileriz. 30 dk sonra sizlere durum hakkında.

Network altyapısı kaynaklı sorunlar nedeniyle biletleme ve rezervasyon işlemlerinde aksamaların giderilmesi için ilgili birimlerimiz çalışmalarını sürdürmektedir.
Yaşanan durum hakkında güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

İstanbul çıkışlı 19.00 – 22.00  arası  Türk Hava Yolları  tüm seferlerimiz iptal edilmiştir.