Hampton by Hilton Bolu açıldı

Last Updated on 16 Mart 2017 by Yaşar Çelik

Hampton by Hilton Bolu, markanın Türkiye’deki faaliyet gösteren dokuz oteli arasında yerini aldı.

Hilton‘un (NYSE: HLT) orta fiyat segmentinde yer alan, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton, en yeni oteli Hampton by Hilton Bolu’yu açtı. 150 odalı Hampton by Hilton oteli “Hamptonality” olarak anılan, markaya has kalite anlayışı ile misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Hampton by Hilton Bolu Genel Müdürü Yusuf Demir şöyle konuştu: “Doğa içindeki konumu, modern buklet ürünleri ve İstanbul ile Ankara’ya kolay ulaşım imkanı sayesinde otelimiz hem iş hem eğlence amacı ile seyahat eden misafirler için ideal bir alternatif. Bolu’ya gelen turistler, şehrin güzelliklerini keşfederken rahatlatıcı bir konaklama deneyimi yaşayabilirler.”

Bolu Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Turizm Ticaret şirketinin sahibi olduğu Hampton by Hilton Bolu, misafirlerine lezzetli waffle’lardan oluşan sıcak kahvaltı, ücretsiz Wi-fi, 7/24 açık iş merkezi gibi birçok hizmet sunuyor.

Hampton by Hilton Bolu doğal parklar ve eğlence alanlarının yakınında yer alıyor. Konuklar ister hemen otelin yakınındaki 14 Burda Alışveriş Merkezi’ne ister araba ile 20 dakika uzaklıkta bulunan Abant Gölü’ne kolayca ulaşabiliyor. Muhteşem doğa manzaralarına sahip Yedigöller Milli Parkı’na sadece 12 km mesafede olan tesis aynı zamanda Kartalkaya’ya yakın konumu ile kayak tutkunları için de ideal bir alternatif.

İş amacı ile seyahat eden misafirler ise Bolu’nun en büyük kongre merkezi olan Paşa Kongre Merkezi yakın olmanın avantajından faydalanabilirler.

Hampton by Hilton, “Hamptonality” olarak anılan, markaya has kültürü konuklarına yaşatması ile biliniyor. “Hamptonality”, tüm otellerde misafirlere güler yüzle hizmet sunmak ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışarak civarda görülecek yerler, tarihi mekanlar ve eğlenceli aktiviteler ile ilgili tavsiyede bulunmak anlamına geliyor.

Hilton’un 14 markası altında hizmet veren tesislerinde uygulanan ödülü sadakat programı Hilton Honors, Hampton by Hilton otellerinde de uygulanıyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar.

Paşaköy Mahallesi, Eski İstanbul Caddesi, No.73 Bolu, adresinde bulunan Hampton by Hilton Bolu’ya +90 374 254 50 00 telefondan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayın.

Hampton by Hilton hakkında daha fazla bilgi için www.hampton.com ve www.news.hampton.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Hampton by Hilton Hakkında

Entrepreneur®’un Hampton Inn by Hilton ve Hampton Inn & Suites by Hilton ile birlikte son sekiz senedir en iyi franchaise markası seçtiği Hampton by Hilton, fiyatı önemseyen fakat kaliteden ödün vermek istemeyen konuklara, dünya çapında 19 ülke ve bölgede, 223 binden fazla oda ve 2 bin 200 fazla tesisle hizmet veriyor. Marka ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz sıcak kahvaltı gibi olanaklar, ekip üyeleri “Hamptonality” anlayışıyla güler yüzlü, samimi, kendine has ve özenli hizmet sunuyor. Hilton’un 14 markası altında hizmet veren tesislerinde uygulanan ödülü sadakat programı Hilton Honors, Hampton by Hilton otellerinde de uygulanıyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar. Sektör öncüsü Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden işlem yapan kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı bulunuyor. Hampton by Hilton hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.hampton.com ve news.hampton.com adreslerini ziyaret edin ve Facebook, Twitter veya YouTube hesaplarından takip edin.

Hilton Hakkında

Hilton (NYSE: HLT) 104 ülke ve bölgede, dünya çapında 14 marka altında 4 bin 900’ü aşkın tesis ve 800 binden fazla odayla hizmet veren, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketlerinden. Konuklarına olağanüstü bir deneyim yaşatma geleneğini sürdüren Hilton’un tesislerinde konaklayan her herkes, her zaman aynı hizmet kalitesi ile karşılanıyor. Şirketin portföyü, Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio – A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Tru by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations markalarından oluşuyor. Zincir ayrıca, ödüllü konuk sadakat programı Hilton Honors®’ı yürütüyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar. Hilton hakkında haberler ve detaylı bilgi için newsroom.hilton.com adresini ziyaret edebilir ya da sosyal medya kanalları Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve YouTube üzerinden iletişim kurabilirsiniz.