Vizon Hotel İstanbul’a yeni Genel Müdür atandı

Vizon Hotel İstanbul Genel Müdürü Ahmet Aybars Özsalgır

Last Updated on 7 Ağustos 2017 by Yaşar Çelik

Nişantaşı’nın en yeni otellerinden Vizon Hotel İstanbul’un Genel Müdürlük görevine Ahmet Aybars Özsalgır getirildi.

Geçtiğimiz aylarda yenilen yüzüyle konuklarını ağırlamaya başlayan, Vizon Hotel Istanbul, Nişantaşı ve Osmanbey’in değişen yüzünün ilk butik hizmet sunan temsilcilerinden. Renove edilen ve yepyeni bir hizmet anlayışıyla hizmet vermeye başlayan Vizon Hotel Istanbul, konuklarına kapılarını güçlü bir kadroyla açıyor.

Ulaşılabilir lüks ve rahatlığı bir arada sunan 51 odasını eşsiz, şehir manzarası, geniş odaları, 3 toplantı salonu ve full servis spa hizmeti ile tamamlayan Vizon Hotel İstanbul’da, Genel Müdürlük görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Ahmet Aybars Özsalgır atandı.

Ahmet Aybars Özsalgır kimdir?
Ahmet Aybars Özsalgır, 2005 yılında Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. Özsalgır, 12 yıllık profesyonel kariyeri boyunca konaklama ve turizm sektöründe çok uluslu şirketlerde önbüro, satış ve pazarlama departmanlarında görev aldı.

Yüksek ikna kabiliyetleri, satış eğitimleri ve kişisel gelişim aktiviteleri, değerlendirme merkezi ve iş yönetimi ve finans gibi farklı konularda uzmanlaşan Özsalgır, 2005-2008 yılları arasında Point Hotel, 2008-2012 yılları arasında WOW Hotels, 2012 – 2016 yılları arasında ise sırayla Wyndham Hotel Group ve Inter Continental Hotels Group’da çalıştı. Özsalgır son olarak, DoubleTreeby Hilton Hotel Istanbul – Avcilar’da Satış ve Pazarlama departmanında görev aldı.

Ahmet Aybars Özsalgır, kariyerine, 3 yıldızlı butik bir hizmet sunan, Nişantaşı’nın en yeni otellerinden Vizon Hotel İstanbul’da Genel Müdür olarak devam ediyor.

Vizon Hotel Istanbul hakkında
Dünyada değişen turizm anlayışının 3 yıldızlı otellerdeki ilk örneklerinden olan Vizon Hotel İstanbul, şehrin merkezindeki benzersiz konumu, ulaşılabilir lüks ve rahatlığı bir arada sunan 51 konforlu odası, şehiri gören panoramik manzarası ile seyahat trendlerini belirliyor. Vizon Hotel İstanbul, hem keyifli vakit geçirip hem spor yapma imkanı sunan fitness salonu, spa, kapalı havuzu, son teknolojiyle donatılmış 3 (üç) adet toplantı odası ve özel günlere ev sahipliği yapan teras barı ile hem iş hem tatil için muhteşem bir alternatif yaratıyor.